Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kašers koncerta laikā piedzīvojis dvēselisko orgasmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4
Foto: LETA

Mākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis jūnija izskaņā apmeklējis dziedātājas Bejonses (Beyonce) un repera Jay-Z koncertu Stokholmā, Zviedrijā. Mākslinieks dalījies pārdomās par redzēto un atklāj, ka piedzīvojis dvēselisko orgasmu.

Kašers vietnē «Instagram» publiskojis foto, kurā redzams koncerta norises vietā «Friends Arena».

Lai arī mākslinieks bija gatavojies «vienai no visu laiku labākajām ballītēm», atskanot pirmajai dziesmai, viņš bija «pilnīga un absolūta miera piepildīts».

Visi man tuvàkie noteikti zin, ka @beyonce ir manas dzīves viens no iedvesmas avotiem! Es esmu viñu apbrīnojis ne tikai màksinieciski, skatuviski, vokàli un fiziski, bet arī viñas menedžmenta, màrketinga, biznesa apbrīnojamàs spèjas un radošàs izpausmes, vadot kompaniju #parkwoodentertainment ! Viña manàs acīs ir màkslinieciskà izcilība un perfekcija! Vakar, šī bilde tika uzñemta pirms koncerta, kad es vèl 100% biju pàrliecinàts, ka dejošu, dziedàšu viñas visàm dziesmàm līdzi ( jaaa, màcījos vàrdus, gatavojos ), kratīšos un tà bús visu laiku vislabàkà ballīte! Bet viss bija pavisam savàdàk! Es dzīvè esmu piedzīvojis tik tiešàm daudz, taču tàs sajūtas, atskanot pirmajiem dziesmas vàrdiem- es nevaru ieterpt vàrdos- pirmkàrt, man bija šoks par viñas balsi- dzīvajà tà ir 10 reizes spècīgàka un augstàka nekà liekas video ierakstos youtubè, otrkàrt- no viñas acīm nàk dieviškja energija! Es tur stàvèju púlī... muti pavèris... šoka stàvoklī... pilnīga un absolúta miera piepildīts un viss kas notika- gluži kà tàdà slow motion filmà! Man bija sajúta, ka es satiekos ar Dievu! Jo ir ok, ja reizi pa reizei visam kjermenim iziet cauri mazàs, patīkamàs skudriñas, bet 2h 30 min atrasties konstantà patīkamo skudriñu, tirpiñu izvirdumà- mans kermenis vnk WHAAAAAAT?? :))) praats vnk. Oooooommmgggg.... :))) Nopietni, man bija dvèseliskais orgasms pilnīgà miera stàvoklī... yaaaaaap......-skatoties, šokà atvèrtu muti, mirdzošàm acīm, atrodoties túkstošu trakojošu fanu ielenkumà! Tas ir viens no manas dzīves skaistàkajiem mirkliem! Viña ir loti īpašs cilvèks un esmu super happy, ka man palaimèjàs pieredzèt, piedzīvot viñas un Jay Z cilvècisko un màksliniecisko magiju! Paldies @notart.a par skaistàko dàvanu ever! Tas bija viens no mazajiem sapnīšiem bucket listè! ?❤️ check! Gluži kà ar @ligaslibertesdejasteatris izràdèm- aizej uz vienu un iemīlies uz múžu, tàpat ar @beyonce - gribu vèl un vèl! Noteikti došos arī uz nàkamajàm tùrèm! eh... izteicos :)))) #beyonce #beyonceandjayz #beyonceconcert #ontheruntour #otr #amazing #concert #happy #magic #music #masterpieces #God #QueenB

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

Tāpat mākslinieks šo koncertu raksturojis kā «satikšanos ar Dievu» un vienu no visskaistākajiem dzīves mirkļiem: «Nopietni, man bija dvēseliskais orgasms pilnīgā miera stāvoklī. Skatoties šokā atvērtu muti, mirdzošām acīm, atrodoties tūkstošu trakojošu fanu ielenkumā!»

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu