Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

No Bunkus atvadās arī viņa bijusī draudzene

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Trešdien, 6. jūnijā, Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcā notika atvadīšanās no 30. maijā nošautā maksātnespējas administratora un zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus. Kā novēroja TVNET, atvadīties no Mārtiņa bija ieradusies arī viņa bijusī draudzene Kristīne Lepnāne (attēlā pa kreisi).

Šonedēļ izdevumā «Privātā Dzīve» publiskota intervija ar Kristīni. Viņa atklāj: lai arī ar Mārtiņu vairs nebija kopā jau vairākus mēnešus, abi palikuši labi draugi: «Par Mārtiņu varu teikt tikai visu pozitīvāko - mums kopā bijuši daudzi ļoti skaisti mirkļi, tādēļ notikušais man ir milzīgs šoks. (..) Šobrīd ir sajūta, it kā no sirds pēkšņi būtu izrauts ārā kaut kas ļoti tuvs. Mārtiņš bija cilvēks, uz kuru vienmēr varēja paļauties, kuram varēja uzticēties un kuru vienmēr bija prieks satikt. Viņš bija ļoti harismātisks cilvēks. (..) Tas ir liels un skumjš pārdzīvojums, par ko šobrīd runāt vēl ir ļoti grūti.»

Kristīne dalās atmiņās par bijušo draugu Mārtiņu Bunkus

Jau vēstīts, ka 30. maija rītā pie Rīgas Brāļu kapiem apšaudē tika nogalināts Mārtiņš Bunkus.

Viena no policijas versijām ir, ka Bunkus slepkavība, visticamāk, saistīta ar viņa profesionālo darbību. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis norādīja, ka, visticamāk, notikusi Bunkus pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar viņa profesionālo darbību, bet nevarot izslēgt arī citas versijas.

Bunkus bija viens no juristiem-palīgiem, ko «Trasta komercbankas» likvidators Armands Rasa bija piesaistījis likvidācijas procesam.

Viņš par maksātnespējas administratoru strādājis kopš 2007. gada. Mārtiņa vārds skaļi izskanēja medijos saistībā ar uzņēmuma «Rego Trade» maksātnespējas procesu, kurā Bunkus bija administrators un vērsās tiesā, lūdzot atzīt uzņēmuma īpašnieka izsniegtos aizdevumus par neatbilstošiem likuma normām.

Bunkus valsts amatpersonas ieņēmumu deklarācijā par 2016. gadu liecina, ka viņam pieder 2013. gada «Range Rover» automašīna. Tāpat viņam reģistrēti uzkrājumi 88 269 eiro apmērā «Luminor» bankā. 2016. gadā Bunkus arī saņēma dāvinājumus gan no sava brāļa 27 000 eiro apmērā, gan no tēva 71 998 eiro apmērā. Tāpat administrators 2016. gadā bija reģistrējis aizdevumus 1 297 286 eiro apmērā un 58 550 eiro apmērā, savukārt parādsaistības kopumā 527 374 eiro apmērā. Publiski pieejama informācija liecina, ka Bunkus dzīvojis Mežaparkā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu