Ariana Grande pēc Mančestras terorakta piedzīvojusi veselības traucējumus

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AP/Scanpix

Amerikāņu dziedātāja Ariana Grande, kuras uzstāšanās laikā Mančestrā, Lielbritānijā, pērnā gada 22. maijā notika sprādziens, kurā bojā gāja 22 cilvēki un tika ievainoti 139 dziedātājas fani, atzinusi, ka pēc šā šausminošā notikuma viņa piedzīvojusi pēctraumatiskā stresa sindromu.

Grande par saviem pārdzīvojumiem pirmo reizi publiski pastāstīja šā gada jūlija britu izdevumā «Vogue».

«Es domāju, ka nekad nespēšu runāt par šo [teroraktu Mančestrā] un neraudāt. (..) Ir grūti par to runāt, jo tik daudz cilvēku ir cietuši un piedzīvojuši tik smagu un šausmīgu zaudējumu. Bet jā, tā ir realitāte,» sajūtās dalās dziedātāja.

Parasti šādas pēctraumas reakcijas attīstās pēc piedzīvota smaga un/vai ilgstoša traumatiska stresa, un simptomi var būt ļoti dažādi - trauksmes sajūta, bailes, vainas izjūta, sirdsklauves, slikta dūša un nevēlēšanās atrasties vietā, kas atgādina par traumējošo notikumu.

Jau vēstīts, ka uzbrukumu Mančestras arēnai sarīkoja spridzinātājs pašnāvnieks. Uzbrucējs, kurš pats gāja bojā, izmantojis improvizētu spridzekli, kuru detonējis.

Dažas dienas pēc terorakta dziedātāja kopā ar tādiem mūziķiem kā Džastins Bībers, Keitija Perija, Mailija Sairusa, Robijs Viljamss, Liams Galahers, grupa «Coldplay», «The Black Eyes Peas», «Take That», «Little Mix» atgriezās uz skatuves Mančestrā, lai sniegtu labdarības koncertu «One Love Manchester».

Koncerta mērķis bija vākt naudu teroraktā cietušo atbalsta fondam. Britu Sarkanais Krusts paziņoja, ka trīsarpus stundu ilgā koncerta laikā, kuru apmeklēja 50 tūkstoši klausītāju, savākti vairāk nekā desmit miljoni britu mārciņu (11,5 miljoni eiro).

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu