Valters Frīdenbergs ar skolēniem viesojas pie Valsts prezidenta

TVNET
Valters Frīdenbergs ar skolēniem viesojas pie Valsts prezidenta
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Valsts prezidenta kanceleja

LTV erudīcijas spēles «Gudrs, vēl gudrāks» uzvarētāji un viņu skolotāji kopā ar raidījuma vadītājiem Valteru Frīdenbergu un Kasparu Ozoliņu viesojās pie spēles patrona - Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa.

Vizītes oficiālajā daļā jaunieši saņēma apsveikumus un laba vēlējumus, kā arī iespēju uzņemt foto kopā ar Valsts prezidentu. Neformālā pieņemšanas daļa noritēja, savstarpēji izvaicājot par spēli, par profesijas izvēli un pat par Saeimas vēlēšanām.

«Gadā, kad svinam mūsu valsts 100. dzimšanas dienu, jūs būsiet tie, kuri nākamajā simtgadē darīs ļoti daudz, lai stiprinātu mūsu valsti. Tādēļ vēlos novēlēt, lai jums pietiek spēka, krājiet zināšanas, apgūstiet jaunas prasmes, jo mūsu valstij ir vajadzīgi gudri, zinoši, mērķtiecīgi un neatlaidīgi jauni cilvēki,» tikšanās laikā uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents kā Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles «Gudrs, vēl gudrāks» patrons ir arī būtisks, motivējošs un audzinošs faktors visai Latvijas skolu jaunatnei. «Pirms tikšanās mūsu uzvarētāji, daži nedaudz bailīgi, taču visi ar lielu pietāti vēro Valsts prezidenta rezidenci un jau daudz drošāki un lepnāki dodas mājup, jo visi mēs gaidām atzinību, uzmundrinājumu, sevišķi, ja to sirsnīgi saņemam no Valsts prezidenta,» norāda «Gudrs, vēl gudrāks» izpildproducente Irēne Gruzīte.

Kā zināms, viens no erudīcijas raidījuma vadītājiem ir mūziķis Valters Frīdenbergs. 2016. gadā, veicot veselības pārbaudes, tautā iemīļotajam mūziķim tika atklāts vēzis. Valteram veikti vairāki ķīmijterapijas kursi un operācija Latvijā, tomēr pērnā gada vasarā slimība atgriezās, tāpēc pieņemts lēmums turpināt ārstēšanos Šaritē klīnikā Berlīnē, Vācijā.

Vaicājot, kāda ir mūziķa pašsajūta, Valtera balsī dzirdams prieks. «Neņemot vērā to, ka vēl daudz kas ir jādara un daudz kas ir priekšā [ārstēšanas ziņā], pašsajūta salīdzinoši ir ļoti laba. Beidzot varu izkustēties ārpus mājas, ne tikai sēdēt dīvānā,» tā Valters intervijā ar portālu TVNET šā gada aprīlī.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu