Tabloīds: Maligina advokātiem maksās pusi no saņemtā mantojuma summas

TVNET/LETA
Tabloīds: Maligina advokātiem maksās pusi no saņemtā mantojuma summas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Pērn decembrī mūžībā aizgājušā uzņēmēja Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina pēc noslēgtās vienošanās par mantojuma sadali ar Valērija meitām Irinu Maliginu un Niku Saveļjevu kļuva par miljonāri. Vairākos preses izdevumos parādījās informācija, ka Elīna tikusi pie 10 miljoniem, tomēr vai tiešām visa šī summa pienāksies viņai vienai?

Kā šonedēļ vēsta «Privātā Dzīve», spriežot pēc darījuma summas, arī Elīnas Maliginas advokāti, Mārtiņš Krieķis un Pāvels Rebenoks, tiks dāsni atalgoti.

Lēš, ka samaksa par viņu ieguldītajām pūlēm varot sasniegt pat pusi no Elīnai pienākošās naudas, tas ir, 5 miljonus eiro.

Advokāts Mārtiņš Krieķis izdevumam izvairās atbildēt, cik liela summa «iekritīs» viņa un kolēģa Pāvela Rebenoka bankas kontā: «Pie apstākļa, ka visas vienošanās ir konfidenciālas un nav izpaužamas ne tieši, ne netieši, es nevaru ne apliecināt, ne noliegt izskanējušo informāciju, lai nepārkāptu konfidencialitātes nosacījumus.»

Kā zināms, tieši Rebenoks un Krieķis sniedz vienus no dārgākajiem advokātu pakalpojumiem Latvijā.

Elīna Maligina par noslēgto vienošanos informēja medijus: «Ilgstošu un sarežģītu pārrunu rezultātā, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, bet augstāk par visu vērtējot Valērija Maligina izveidotā uzņēmuma «Olainfarm» veiksmīgas darbības nodrošināšanu nākotnē kā viņa piemiņas apliecinājumu, esam vienojušies par mantojuma sadali. Panākto vienošanos uzskatu par kompromisu, kurā iespējami plašākajā veidā ietvertas Valērija nepilngadīgās meitas Annas, vecāko meitu Irinas un Nikas un manas intereses. Uzklausot vienam otru un nedaudz piekāpjoties, esam vienojušās par galveno - «Olainfarm» arī turpmāk būs viens no Latvijas farmācijas biznesa flagmaņiem, un mēs darīsim visu iespējamo tā attīstībai un darbības paplašināšanai nākotnē.»

Arī Maligina meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva aģentūrai LETA apstiprināja, ka ir vienojušās par savstarpēji pieņemamiem noteikumiem, kas ļaus atjaunot mantojuma procesu, neliekot turpmāk šķēršļus mantojuma nonākšanai mantinieku īpašumā. Vienošanās paredz, ka tās saturs ir konfidenciāls.

«Cieņa pret mūsu tēvu un «Olainfarm» intereses bija pamatā mūsu vēlmei rast pieņemamu risinājumu. Uzņēmuma stabilai darbībai ir nepieciešama noteiktība, ko vairo vienota izpratne. Mums ir svarīga uzņēmuma nākotne, vēlamies turpināt ģimenes biznesu, lai tas arī turpmāk būtu mūsu un visas Latvijas lepnums,» pauda Maligina vecākās meitas.

Valērijs Maligins mira pērnā gada decembrī 52 gadu vecumā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu