Dizaina biroja H2E vadošais dizainers Holgers Elers atzīst, ka jau no paša sākuma ir zinājis, ka tai ir jābūt tādai ekspozīcijai, kas iesaista apmeklētājus. «Tas bija liels izaicinājums – tad, kad ir pieņemts lēmums atteikties no tehnoloģijām, pie tā turēties līdz galam. Koka lodīte – mazā saule – kļūst par ceļvedi ekspozīcijā, kas atver tās saturu apmeklētājiem. Mēs uzticamies muzeja apmeklētājiem, mēs viņiem piedāvājam pašiem atrast ceļu, kā atklāt ekspozīcijas saturu, sniedzam viņiem iespēju doties piedzīvojumā.»
Patrīcija Makkāja (Patricia MacKay), TEA samita līdzpriekšsēdētāja, akcentē, ka Tadenavas ekspozīcija – tā ir iespēja atgriezties pie «saknēm», tas ir lielisks piedzīvojums, kas sākas ar ziņkārības veicināšanu apmeklētājā.
Olafs Vuhts (Olaf Vugts), Eftelinga parka Nīderlandē direktoru padomes pārstāvis, ir patīkami pārsteigts un augsti novērtē radošo ideju, kas savā vienkāršībā ir unikāla, īsta un skaidra. Viņš uzslavē arī to, ka, pateicoties šai ekspozīcijai, muzejam gada laikā ir izdevies piesaistīt 185 reizes vairāk apmeklētāju, nekā Tadenavā ir iedzīvotāju.
Dienu pirms balvas pasniegšanas Sanita Kossoviča un Holgers Elers piedalījās TEA samitā, sniedzot prezentāciju, kuras laikā stāstīja, kā tika veidota Raiņa muzeja «Tadenava» ekspozīcija no koncepcijas izstrādes brīža līdz realizācijai, kā arī kādiem izaicinājumiem bija sevi jāpakļauj. Viņi sniedza rekomendācijas 600 izklaides industrijas profesionāļiem no visas pasaules, kas bija ieradušies uz TEA samitu.
Ekspozīcija iekārtota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas «Kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunināšana» projekta «Raiņa un Aspazijas muzeja atjaunošana» ietvaros. Projekta īstenotājs – valsts akciju sabiedrība «Valsts nekustamie īpašumi», partneris – Memoriālo muzeju apvienība.