Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Velomūzika 2017» dosies iepazīt Sēliju

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

25. jūnija rītā no Jelgavas dzelzceļa stacijas startēs jau sestais muzikālais velo ceļojums «Velomūzika». Šogad tā ceļš vedīs uz Sēliju. No Jelgavas dzelzceļa stacijas līdz pat Kaplavai.

«Velomūzika» ir velo ceļojums, kura dalībnieki sniedz koncertus apmaiņā pret naktsmājām. Piecu gadu laikā «Velomūzikas» dalībnieki ar velosipēdiem ir piedzīvojuši skaistus un saulainus 3000 kilometrus pa Latvijas attālākajiem novadiem, sniedzot aptuveni 40 iepriekš plānotas un vēl, iespējams, tik pat neplānotas uzstāšanās.

«Tā ir mūsu vasara. «Velomūzika» ir ceļš un dziesmas, kas katrā vietā skan citādāk. Mēs esam paši sev un cilvēkiem, kurus sastopam koncertos vai uz lauku ceļiem, meža takām, autobusu pieturās,» stāsta «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Šogad braucienā piedalīsies arī bundzinieks Juris Kroičs, ģitārists Māris Bīmanis, mūziķe un aktrise Karīna Tatarinova, «Dzelz vilka» Kaspars Tobis kā arī citi jau iepazīti velo piedzīvojuma dalībnieki. Visi koncerti norisinās bez skaņas pastiprinātājiem, izmantojot ar velosipēdiem līdzi vestos instrumentus.

«Mēs vēlamies, lai vakaros varam dziedāt un aprunāties ar cilvēkiem tā, kā to darām ikdienā – bez vadiem un mikrofoniem. Lai mēs nepārtraucam putnu dziesmas un dabas skaņas, bet sadziedamies ar visu, kas mūs katrā brīdī ieskauj,» turpina dziesmu autors un mūziķis Kārlis Kazāks.

Šogad «Velomūzikas» plānotie koncerti pulksten 20:00 norisināsies šādās vietās:

25. jūnijā Pilsrundālē

26. jūnijā Skaistkalnes estrādē (ja līs – Skaistkalnes klubā)

27. jūnijā Sunākstes centra laukumā (ja līs – Saieta namā)

28, jūnijā Viesītē, viesu namā «Rietumi» pie Mīlestības saliņas

29. jūnijā Kaldabruņas Pļavas muzejā

30. jūnijā Dvietes estrādē

2. jūlijā Zirgu sētā «Klajumi», Kaplavas pusē

Bez uzskaitītajām, iepriekš izsludinātajām, muzicēšanas vietām, «Velomūzikas» dalībnieki nereti muzicē vietās un mirkļos, kurus iepriekš nav iespējams uzminēt.

«Plānojot ceļojumu, mēs cenšamies izvairīties no lielām pilsētām un asfalta ceļiem. Mēs nereti iekuļamies neizbraucamās takās. Un tur, aiz tām takām sākas īstie piedzīvojumi,» sarunu noslēdz idejas autors.

Šogad brauciena maršruts iegriezīsies arī tādās vietās kā Vecsvirlauka, Brunava, Kurmene, Daudzeva, Sēlpils, Vārnava, Ancene, Tadenava, Dunava, Svente, Ēģipte, Demene, Skrudaliena un Lielborne.

Visērtāk «Velomūzikas» ceļojumam un piedzīvotajam ir sekot:

Radio SWH tiešraidēs

Twitter: https://twitter.com/velomuzika

Instagram: #velomuzika2017

www.velomuzika.com

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu