Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Siguldā uzstāsies hita «Lost On You» dziedātāja LP

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

2. jūlijā Siguldas Pilsdrupu estrādē uzstāsies dziedātāja LP, pilnā vārdā Laura Pergolici (Laura Pergolizzi). Atgādinām, ka LP pagājušogad uzstājās Arēnā Rīga, gūstot publikas atzinību.

Pašas sacerētais megahits «Lost On You», kuram radītais klips YouTube vietnē skatīts gandrīz 200 miljonus reižu, atnesa dziedātājai vispasaules atpazīstamību, padarot to par vienu no mūsdienu popmūzikas fenomeniem. Taču viņas kontā ir virkne citu brīnišķīgu kompozīciju.

Ņujorkas Longailendā jauktā itāliešu-amerikāņu ģimenē dzimusī LP muzikālu talantu izrādīja jau bērnībā, bet, kautrējoties par savu skaļo balsi, dziedāja, darbinot putekļsūcēju. Pakāpeniski viņa apguvusi ģitāras, ukuleles un harmoniku spēles prasmi. Ukuleles spēlēšana un svilpošana, kas trāpīgi papildina kompozīcijas, tagad jau kļuvusi par LP firmas zīmi.

Zināmu karjeras posmu rakstot dziesmas citām slavenībām (Rianai, Kristīnai Agilerai, Šērai, «Backstreet Boys» utt.), LP atteikusies sekot producentu norādījumiem un pati veidojusi savu karjeru. Kopš 2001. gada tapuši četri Lauras pilna apjoma albumi. LP jaunākais albums «Lost On You» atnesis viņai vispasaules atpazīstamību. Titulkompozīcija ieņēma pirmo vietu 8 valstu, tostarp Francijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas u.c. hitparādēs. Itālijā kompozīcija ieguva pat trīskāršu Platīna statusu.

Rakstot par LP pašreizējo koncertturneju, www.theupcoming.co.uk jūsmo: «Nevienam nav iespējams izvairīties no viņas bagātīgā un teksturētā snieguma, kad viņa dzied par piedošanu, mīlu un morāli. Visas uzstāšanās laikā pārsteidz kvalitāte un daudzveidība, ar kādu viņa pārliecinoši lieto savu balss materiālu. Viņa ienirst dažādos stilos un apgūst tos ar pārsteidzošu vieglumu. No roka, caururbjoša falseta, nebēdnīgas svilpošanas, vieglām balādēm, līdz pat plaušas pušu plēsošām vokālām augstienēm – LP unikālā balss traucas brīvi un neierobežoti. Tā, ka patiess prieks klausīties. Saprotams, kāpēc publikai viņa patīk.»

Biļešu iepriekšpārdošana sākas piektdien, 11. maijā, plkst. 10.00 visā «Biļešu servisa» tīklā un www.bilesuserviss.lv

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu