Aina Poiša atklāj, kā svinēs Baltā galdauta svētkus

Sejas.lv
Aina Poiša atklāj, kā svinēs Baltā galdauta svētkus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Psihoterapeite un TV personība Aina Poiša (60) sarunā ar žurnālu «Vakara Ziņas» pastāstīja, ka 4. maiju jeb Baltā galdauta svētkus šogad plāno svinēt savas meitas mājās Pārdaugavā.

«Man ir divi pieauguši bērni ar savām otrajām pusītēm un mazbērni. Šī ideja, ka arī mūsu ģimenē jāsvin Baltā galdauta svētki, piedzima pavisam nesen. Noteikti būs sarkanbaltsarkanais karogs. Fonā skanēs spēka dziesmas, un mēs visi būsim sapucējušies. Domāju - ja ir balts galdauts, tad ir skaisti, ja uz tā ir sarkani ziedi. Varētu balto galdautu pārklāt ar Lielvārdes jostu. Mums ir skaisti māla keramikas trauki, ko arī liksim uz galda, bet, kas tajos būs iekšā, to vēl izdomāsim,» izdevumam atklāja Poiša.

Kā ziņots, jau trešo gadu Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs ikvienu Latvijas iedzīvotāju 4. maijā aicina pacelt valsts karogu un veidot savus Baltā galdauta svētkus par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai. Lai iedvesmotu citus un saglabātu skaistas vēstures liecības par 4. maija svētkiem, ikviens svētku svinētājs aicināts dalīties ar foto un video stāstiem sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus #LV100 un #brīvība. Svētku mērķis ir stiprināt tradīciju, apzināti svinot savas valsts esību un godinot tos, kuri palīdzējuši to radīt un nosargāt.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu