Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«R&B Blues Festival 2018» izziņo festivāla viesus

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

16. jūnijā jau otro gadu Ropažu estrādē norisināsies «R&B Blues» festivāls. Pasākuma organizatori ir pašmāju blūza grupa «Latvian Blues Band», kas iepriekš ir piedalījusies vairākos nozīmīgos blūza festivālos, kā arī sadarbojusies ar daudziem starptautiski atzītiem māksliniekiem. Šogad «R&B Blues Festival» skatuve kopā pulcēs vairākus spožus blūza izpildītājus. Starp māksliniekiem būs «BB & The Blues Shacks» no Vācijas, kā arī ziemeļafrikāņu izcelsmes dziedātāja Bonita Nīsena (Bonita Niessen).

Grupa «BB & The Blues Shacks» jau 28 gadus savus Eiropas un aizjūras zemju klausītājus valdzina ar blūza un soulmūzikas savienojumu. Savas karjeras laikā spēlējuši kopā ar tādām zvaigznēm kā Bob Dylan, B.B. King, Elvis Costello un citiem. «BB & The Blues Shacks» vokālais līderis Maikls Arlts (Michael Arlt) ir viens no pirmajiem blūza un soula dziedātājiem Eiropā, pie tam viņš ir lielisks publikas izklaidētājs.

Nesen izveidotā sadarbība ar talantīgo dziedātāju Bonitu Nīsenu izpildījumam piešķir vēl izteiktāku stila autentiskumu. Bonitas dziedājums ir maigs, bet tajā pašā laikā spēcīgs, izpildīts ar sajūtu dziļumu un aizraujošu intensitāti.

Bonita Nīsena

«R&B Blues Festival» ietvaros uz skatuves kāps arī viena no labākajām Dānijas blūza grupām, Chris Grey & The BlueSpand. Grupai raksturīgs enerģisks un spēcīgs muzikālais skanējums ar blūza, fanka, roka un soul elementiem.

Trijotne jau kopš grupas darbības sākuma ir uzsvērusi, ka viņiem nav svarīgi sekot līdzi jaunākajām tendencēm un būt pārāk sarežģītiem. Mērķis ir ieklausīties savā intuīcijā, radot tādu mūziku, kāda pašiem patīk. Neapšaubāmi, to novērtē arī neskaitāmi klausītāji visā pasaulē. Dziesmas no Chris Grey & The BlueSpand jaunākā albuma aktīvi atskaņo vairākas radio stacijas Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citur.

Šogad uz Ropažu estrādes skatuves kāps arī atraktīvie blūzmeņi «Boogie Boys». Savas karjeras laikā grupa ir uzstājusies gandrīz visās Eiropas valstīs un ASV; viņu diskogrāfijā ir trīs studijas albumi. «Boogie Boys» kā atbalsta grupa ir ceļojusi kopā ar daudzām mūzikas zvaigznēm, piemēram, Shakin’ Stevens, Ray Manzarek (The Doors) un daudziem citiem.

Starp ārzemju viesmāksliniekiem festivālā varēs dzirdēt arī pašmāju grupu «The Swamp Shakers», kuru savulaik dibināja Pits Andersons. Grupa izpilda rockabilly mūziku, kas radusies 50. gadu vidū Amerikas dienvidos, saplūstot country un western, kā arī hillbilly ar rhythm & blues. «The Swamp Shakers» ir plaša koncertu koncertu pieredze visā pasaulē. «R&B Blues Festival» apmeklētāji var gaidīt enerģisku, emocionālu un atraktīvu skatuves sniegumu.

Festivālā uzstāsies arī tā organizētāji - «Latvian Blues Band». Izskanēs pasaules labākās blūza dziesmas, kā arī oriģinālkompozīcijas.

New Orlean un Louisiana ēdieni un blūzs visas dienas garumā.

www.rbbluesfestival.com

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu