«Summer Sound» izziņo «Goo Goo Dolls», dīdžeju Alle Farben u.c.

TVNET
«Summer Sound» izziņo «Goo Goo Dolls», dīdžeju Alle Farben u.c.
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Wikipedia.org

3. un 4. augustā Liepājas pludmalē notiks jau astotais «Summer Sound» festivāls, kurā uzstāsies amerikāņu rokgrupa «Goo Goo Dolls», vācu dīdžejs Alle Farben, «Coasts», «Musiqq», Aija Andrejeva, «Labvēlīgais tips», «Dzelzs vilks», «Rīgas modes», «Singapūras satīns» un daudzi citi.

Šā gada festivālā ar pirmo koncertu Baltijā uzstāsies amerikāņu rokgrupa «Goo Goo Dolls», kuru viens no zināmākajiem hitiem «Iris» šogad atzīmēs 20 gadu jubileju kopš nonākšanas pie klausītājiem. Galveno mākslinieku sarakstu papildina arī britu rokgrupa «Coasts» un viens no šā brīža populārākajiem vācu dīdžejiem Eiropā – Alle Farben. Pirmo reizi uz «Summer Sound» festivāla skatuves kāps Amerikas latviete un Latvijas pārstāve Eirovīzijā – Laura Rizoto.

Pašmāju un Baltijas mūzikas cienītājus iepriecinās plašs klāsts mākslinieku no Latvijas un Lietuvas. To skaitā daudzu iemīļotā puišu grupa «Musiqq», kolorītā Aija Andrejeva, vienmēr enerģiskie «Labvēlīgais tips», kā arī «Dzelzs vilks», «Pienvedēja piedzīvojumi», «Rīgas modes», Igo, Justs, «Sudden Lights», Marta Ritova, «Astra The 22’s», «Riga Reggae», Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu - «Andis Grīva ir WWMM» un lietuviešu grupas «Garbanotas Bosistas», «Colours of Bubbles» un «Antikvariniai Kašpirovskio dantys».

Šogad festivālā plaši tiks pārstāvēts hiphopa mūzikas lauciņš – pašmāju repa kulta grupa «Singapūras satīns», reperi Ansis, Edavārdi un Fakts.

Kā jau ierasts, par labākajām dejām festivālā abu nakšu garumā rūpēsies DJ Toms Grēviņš, deju skatuvi papildinās arī daudzsološais dīdžejs Makree, kurš nupat noslēdzis sadarbības līgumu ar prestižo Sony Music.

Mākslinieku saraksts, tuvojoties festivālam, vēl tiks papildināts.

«Ir aizraujoši redzēt, kā mūsu veidotais festivāls ar katru gadu gūst lielāku atzinību apmeklētāju vidū un pieaug gan kvalitātē, gan apmēros. Tajā pašā laikā to izdodas saglabāt finansiāli pieejamu un interesantu plašai auditorijai. Arī šogad cītīgi strādājam pie satura un tiek plānots, ka festivāls paplašināsies gan telpā, gan laikā, iepriecinot Liepājas pilsētas iedzīvotājus un viesus ne tikai no visas Latvijas, bet arī no kaimiņvalstīm,» par Summer Sound 2018 plāniem stāsta festivāla direktors Uldis Pabērzis.

Summer Sound festivāls 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu