Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kā uzvarēt katru dienu? Hels Elrods «Brīnumu rīts»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Izdevniecībā «Avots» izdota lektora, biznesa mārketinga konsultanta Hela Elroda (Hal Elrod) grāmata «Brīnumu rīts» («The Miracle Morning»), informē izdevēji.

Hels Elrods ir viens no tiem, kas ar savu dzīvesstāstu ir pierādījuši, ka rīta stundai nudien ir zelts mutē – to pavadot mērķtiecīgi, soli pa solim radām tādu dzīvi, ko esam sev izsapņojuši. Autors ir ne vien izvērsis savu vēstījumu grāmatas formā, bet arī radījis praktiski lietojamus elektroniskus palīgmateriālus, uz kuriem norādes meklējamas drukātajā izdevumā.

Elrods neaizraujas ar pašpilnveidi tikai darba jomā. Protams, visiem gribas plūkt laurus kolēģu un klientu vidū, bet tālab jau nav jāpamet novārtā savs ķermenis, gars un tuvākie cilvēki. Izaugsme ir visaptveroša.

«Brīnumu rīts» ir izsmeļoša un praktiska rīcības programma – tā ir pielāgota gan tiem, kas nespēj piecelties līdz ar pirmajiem gaiļiem, gan tiem, kam klusajam laikam ar sevi nereti atradīsies vien pāris minūtes. Tās galvenais nolūks – veidot rītdienu apzināti un neatlaidīgi. Autors ir novērojis, ka galvenais personiskā progresa šķērslis ir tieši tveršanās pie jau zināmā, kas katru nākamo dienu padara tik līdzīgu jau aizvadītajai.

Foto: Publicitātes

«Brīnumu rīts» ir viena no tām grāmatām, kas īpaši ies pie sirds tiem, kuri mīl uzklausīt un likt lietā pārbaudītas panākumu receptes.

Kā ar savu dzīvi apliecina pats autors – nav svarīgi, kas ar tevi noticis, radot šodienu tādu, kāda tā ir. Mērķtiecīgi rīkojoties, rītdiena iespējama citādāka! Un nav tik svarīgi, vai tavas jaunās augstienes būs vērienīgas un izpelnīsies vispārēju atzinību, vai solīši būs pamanāmi tikai tev un tiem, kas paši tuvākie.

www.avotsabc.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu