«Melnā pantera» turpina dominēt, Lorensas «Sarkanais zvirbulis» 2. vietā

TVNET
«Melnā pantera» turpina dominēt, Lorensas «Sarkanais zvirbulis» 2. vietā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: kadrs no filmas

Jaunā afroamerikāņu režisora Raiena Kūglera (Ryan Coogler) zinātniskās fantastikas komiksu filma «Melnā pantera» (Black Panther) arī trešajā izrādīšanas nedēļā Ziemeļamerikas kinoteātros ir līderpozīcijā, ziņo «collider.com».

Nedēļas griezumā filma, kurā konceptuāli galvenās lomas atveido tikai afroamerikāņu aktieri - Čedviks Bousmens (Chadwick Boseman), Maikls B. Džordans, Lupita Njongo u.c., iekasējusi 67,7 miljonus dolāru. Kopumā ASV filmas ieņēmumi jau pārsnieguši 500 miljonus.

Anotācija: Vakanda nav tikai vienkārša teritorija, kura atrodas dziļi noslēpta Āfrikas mežonīgajos apvidos, - tās unikālie derīgie izrakteņi ir vienmēr piesaistījuši alkatīgus cilvēkus, kuri bija gatavi iznīcināt visu savā ceļā. Un apspiestos vienmēr aizsargāja savannas gars - Melnā pantera. Pēc daudziem gadiem Vakandā atkal ierodas ienaidnieks - šoreiz apbruņojies ar modernām tehnoloģijām. Tam pretī var stāties tikai kāds, kurš būs gatavs ļaut atdzimt Melnās Panteras leģendai.

2. vietā ar 17 miljoniem jaunums - spiegu filma «Sarkanais zvirbulis» («Red Sparrow»), kurā krievu spiedzes tēlā iejutusies oskarotā aktrise Dženifera Lorensa (Jennifer Lawrence). Lorensa filmā atveido krievu baletdejotāju ar segvārdu «Sarkanais zvirbulis», īstajā vārdā Dominiku Jegorovu, kuras vienīgā vājība ir viņas jūtīgā dvēsele. Viņas misija ir atmaskot FIB aģentu, kuru atveido aktieris Džoels Edžertons (Joel Edgerton).

Vēl filmā piedalās tādi aktieri kā Šarlote Remplinga (Charlotte Rampling) un Džeremijs Aironss.

Filmas pamatā ir Džeisona Methjūsa (Jason Matthews) grāmata ar tādu pašu nosaukumu.

3. vietā vēl viens jaunums - asa sižeta filma «Death Wish» ar Brūsu Vilisu galvenajā lomā. Nedēļas griezumā iekasēti 13 miljoni.

4. vietā ar 10,7 miljoniem komēdija «Game Night» («Spēļu nakts»), kurā galvenās lomas atveido Džeisons Beitmens (Jason Bateman) un Reičela Makadamsa (Rachel McAdams).

Anotācija: Makss un Enija ik nedēļu piedalās pāru spēļu vakarā, un vienudien Maksa brālis Brukss ierosina sarīkot slepkavības izmeklēšanu ar viltus slepkavām un federālajiem aģentiem. Tādēļ, kad Brukss tiek nolaupīts, tā ir daļa no spēles, vai ne? Visi seši dalībnieki vēlas uzvarēt un aizrautīgi metas šķetināt mīklu, taču drīz vien mana, ka ar «spēli» un Bruksu kaut kas nav kārtībā. Notikumi uzņem apgriezienus, turklāt, jo tālāk, jo trakāk. Šī varētu būt jautrākā izklaide viņu mūžā, vai arī… spēlei beigas.

Top5 noslēdz animācijas filma «Trusītis Pēterītis» (Peter Rabbit).

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu