Ziemeļamerikas kino turpina dominēt «Melnā pantera»

TVNET
Ziemeļamerikas kino turpina dominēt «Melnā pantera»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jaunā afroamerikāņu režisora Raiena Kūglera (Ryan Coogler) zinātniskās fantastikas komiksu filma «Melnā pantera» (Black Panther) arī otrajā izrādīšanas nedēļā Ziemeļamerikas kinoteātros ir līderpozīcijā, ziņo «collider.com».

Nedēļas griezumā filma, kurā konceptuāli galvenās lomas atveido tikai afroamerikāņu aktieri - Čedviks Bousmens (Chadwick Boseman), Maikls B. Džordans, Lupita Njongo u.c., iekasējusi 108 miljonus dolāru.

Anotācija: Vakanda nav tikai vienkārša teritorija, kura atrodas dziļi noslēpta Āfrikas mežonīgajos apvidos, - tās unikālie derīgie izrakteņi ir vienmēr piesaistījuši alkatīgus cilvēkus, kuri bija gatavi iznīcināt visu savā ceļā. Un apspiestos vienmēr aizsargāja savannas gars - Melnā pantera. Pēc daudziem gadiem Vakandā atkal ierodas ienaidnieks - šoreiz apbruņojies ar modernām tehnoloģijām. Tam pretī var stāties tikai kāds, kurš būs gatavs ļaut atdzimt Melnās Panteras leģendai.

2. vietā ar 16,6 miljoniem komēdija «Game Night» («Spēļu nakts»), kurā galvenās lomas atveido Džeisons Beitmens (Jason Bateman) un Reičela Makadamsa (Rachel McAdams).

Anotācija: Makss un Enija ik nedēļu piedalās pāru spēļu vakarā, un vienudien Maksa brālis Brukss ierosina sarīkot slepkavības izmeklēšanu ar viltus slepkavām un federālajiem aģentiem. Tādēļ, kad Brukss tiek nolaupīts, tā ir daļa no spēles, vai ne? Visi seši dalībnieki vēlas uzvarēt un aizrautīgi metas šķetināt mīklu, taču drīz vien mana, ka ar «spēli» un Bruksu kaut kas nav kārtībā. Notikumi uzņem apgriezienus, turklāt, jo tālāk, jo trakāk. Šī varētu būt jautrākā izklaide viņu mūžā, vai arī… spēlei beigas.

3. vietā ar 12,5 miljoniem animācijas filma «Trusītis Pēterītis» (Peter Rabbit), ko Latvijas kino demonstrēs no 3. marta.

Anotācija: Trusītis Pēterītis, kam prāts vienmēr nesas uz palaidnībām un piedzīvojumiem, ir karastāvoklī ar Makgregora kungu, kas zvērus necieš ne acu galā un nevēlas, ka viņa sakņu dārza labumus notiesā trusītis un viņa radi un draugi. Situāciju vēl vairāk sarežģī fakts, ka abi ir sāncenši cīņā par Makgregora kunga jaukās kaimiņienes, sirsnīgās dzīvnieku mīļotājas Bī jaunkundzes uzmanību.

Natālijas Portmanes «Annihilation» ar 11 miljoniem startē tikai 4. vietā. Filma balstās uz amerikāņu rakstnieka Džefa Vendermera (Jeff VanderMeer) tāda paša nosaukuma darba motīviem. Filmas skaņu celiņu veidojis britu grupas «Portishead» dalībnieks Džefs Barovs (Geoff Barrow).

5. vietā noslēdzošā kinolente «Piecdesmit nokrāsu» triloģijā – «Brīvība piecdesmit nokrāsās» (Fifty Shades Freed).

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu