Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

TV seja Ēriks Palkavnieks dzied, ka viņam «pajāt»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šis gads ir atnācis ar pārsteigumiem no alternatīvās rokgrupas «Sub Scriptum» un labi zināmās TV personības Ērika Palkavnieka. Tiek izdots muzikāls kopdarbs - singls un video klips «Pajāt».

Ēriks Palkavnieks un «Sub Scriptum» satikās mūzikas un mākslas festivālā «Bildes 2017», kur viņi klausītājiem jau pirmatskaņoja kopdarbu «Pajāt». Pēc festivāla kungi izlēma apvienoties uz kopīgu projektu.

Grupas dalībnieki atklāj: «Dziesma ir netipiska mūsu ierastajam grupas stilam, tādēļ dziesma un videoklipā attēlotās ainas nav jāuztver nopietni, bet ar humora izjūtu. Šis skaņdarbs un videoklips ir par pretrunām un sabiedrībā pieņemtiem principiem, par mākslīgi izveidotām sienām, kuras gāzt varam tikai mēs paši. Mums katram ir dota tikai viena dzīve, tādēļ mums tā ir jānodzīvo tā, kā mēs to vēlamies!»

Par dziesmas melodiju parūpējās alternatīvā rokgrupa «Sub Scriptum», par tekstu – Kristers Rudzītis, Maikls Drobins un Ēriks Palkavnieks, ierakstu miksēja Arnis Račinskis, māsterēja Andis Ansons, ierakstīts «Hodilla» ierakstu studijā.

Par video filmēšanu un montāžu mūziķi saka paldies Elvim Lācim, bet par viesmīlīgo uzņemšanu - Mārupes novada stallim «Zirgzandeles».

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu