«Supernova 2018» finālā iekļūst arī «Sudden Lights»

TVNET
«Supernova 2018» finālā iekļūst arī «Sudden Lights»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
«Sudden Lights»
«Sudden Lights» Foto: Lauris Vīksne

Šo sestdien, 24. februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2018» finālā par uzvaru un tiesībām pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā cīnīsies arī grupa «Sudden Lights», kas ieguvusi tā saucamo «wild card» jeb otro iespēju. Šorīt arī tika izlozēta secība, kādā fināla dalībnieki uzstāsies finālā.

Izvēli tieši «Sudden Lights» piešķirt «wild card» noteica vairāki faktori, skaidro «Supernova 2018» žūrijas vadītājs Rūdolfs Budze jeb DJ Rudd. «Viens no tiem – mēs nevarējām ignorēt milzīgās skatītāju simpātijas pret šo grupu. Uzstājoties pirmajā pusfinālā, viņiem nedaudz piekliboja «dzīvais» izpildījums, bet es ceru, ka puiši saņemsies un pa šīm dienām mazliet «uzfrišinās» savu priekšnesumu,» intervijā LTV «Rīta Panorāma» sacīja DJ Rudd. «Katru gadu «Supernovas» kontekstā skatāmies mazliet plašāk – piemēram, šī jaunā puišu grupa jau ir sevi pierādījusi. Viņi ir ļoti jauni, viņiem ir divi ļoti spēcīgi hiti latviešu valodā, viņi jau ir izdevuši albumu, un tas liecina, ka džeki strādā. Ja runājam par iespēju došanu, tad iespēja ir jādod kādam, kas tiešām strādā, nevis vienkārši gaida iespēju,» viņš pamatoja žūrijas un LTV pārstāvju lēmumu finālā iekļaut tieši grupu «Sudden Lights».

Zināma fināla dalībnieku uzstāšanās secība

Fināla tiešraidi šo sestdien, 24. februārī, atklās grupa «Sudden Lights» ar dziesmu «Just Fine». Ar otro kārtas numuru uzstāsies Ritvars ar dziesmu «Who’s Counting?», trešā – Madara ar «Esamību», ceturtā – Liene Greifāne ar «Walk The Talk». Kā piekto uz skatuves redzēsim Lauri Valteru ar «Lovers Bliss», kā sesto – Edgaru Kreili ar «Younger Days», priekšpēdējā uz skatuves kāps Laura Rizoto ar «Funny Girl», bet fināla TV šovu noslēgs Markus Riva ar dziesmu «This Time».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu