Tiešraide: koncerts «Daudz laimes dzimšanas dienā, Nik!»

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 13. janvārī, no plkst. 19 tiešraidē no Latvijas Nacionālā teātra Lielās zāles baudīt Nika Matvejeva 60. dzimšanas dienai veltīto koncertu «Daudz laimes dzimšanas dienā, Nik!».

Neaizmirstama balss, kolorīts veidols, unikāls mūziķis, īsts skolotājs – tāds bija Niks Matvejevs, kurš šodien svinētu savu 60 gadu jubileju. Kaut arī Niku Matvejevu mums vairs nesatikt, viņa balss dzīvo, sacerētās dziesmas skan un draugi viņu atceras.

Mūziķa dzimšanas dienas koncertā piedalās Nacionālā teātra aktieri un Nika draugi, domubiedri un kolēģi - komponisti Mārtiņš Brauns, Raimonds Pauls un Zigmars Liepiņš. Ballītē skanēs Nika komponētās dziesmas un tās visiem zināmās dziesmas, ko Niks izpildījis. Par muzikālo labsajūtu rūpēsies mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā un uzstāsies Oskars Sproģis, Artis Orubs, Vīgants Murelis, Juris Kristons, Raimonds Ozols, Normunds Šnē un Beate Matvejeva.

Skatītājiem būs iespēja uz koncerta skatuves redzēt arī Nacionālā teātra aktierus Agnesi Cīruli, Zani Dombrovsku, Daigu Gaismiņu, Annu Klēveri, Kristīni Matvejevu, Uldi Anži, Raimondu Celmu, Gundaru Grasbergu, Mārci Maņjakovu, Egilu Melbārdi, Ivaru Puga, Uldi Siliņu un Voldemāru Šoriņu.

Bet kā jau dzimšanas dienas ballītē – neiztikt arī bez negaidītiem visiem un citiem jaukiem pārsteigumiem.

Koncerta režisors un scenārija autors ir Gundars Silakaktiņš, scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, gaismu mākslinieks Ivars Vācers, video māksliniece Linda Ģībiete, muzikālais vadītājs Raimonds Macats, vokālā producente Zane Dombrovska, horeogrāfe Inga Krasovska un producente Linda Helviga.

Tiešraide no koncerta «Daudz laimes dzimšanas dienā, Nik!» skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Koncerta klausītāji un Nika Matvejeva muzikālās daiļrades cienītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #LMTstraume.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu