Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Guntara Rača grupa «Saldās sejas» piedāvā jaunu dziesmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ritvars Stankevičs, MicRec

Grupa «Saldās sejas», kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1985. gadā, šā gada februārī dosies savā pirmajā Latvijas koncertturnejā. «Saldās sejas» ar atjaunoto sastāvu līdz šim ir izdevusi trīs dziesmas – «Neiespējams nav nekas», «Klāt jaunais gads» un «Klusums pirms vētras». Tagad tapusi vēl viena dziesma, kuru sarakstījis un iedziedājis Tomass Kleins. Dziesmas «Nekas nav svarīgāks par vārdiem» pamatā ir Rača grāmatas «365» 6. janvāra dzejolis.

Atjaunotās grupas pamatsastāvā, kas ir mainīga vienība, pašlaik muzicē: Tomass Kleins (ģitāra, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra, trompete) un Guntars Račs (bungas, balss). Kā īpašie viesi koncertos uzstāsies: Ainars Virga, Ivo Fomins, Buks, Normunds Rutulis, bet koncertos Cēsīs, Rīgā un Valmierā arī valmierietis Renārs Veličko. Dažos koncertos uzstāsies arī Katrīna Bindere un Jānis Narkevics seniors. Madonā un Alūksnē grupai pievienosies Mārtiņš Strods, bet koncertā Rīgā ar neparastām Guntara dziesmu interpretācijām piedalīsies ekoloģiskās mūzikas grupa «Ducele» un Guntis Veits.

Turneja tiek organizēta kā atbalsts Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas «365» otrās daļas izdošanai. Grāmatas autors ir viens no grupas dibinātājiem, līdzās Zigfrīdam Muktupāvelam, Tomasam Kleinam un citiem. Guntara grāmatas «365» pirmā daļa bija pieprasītākā grāmata Latvijas grāmatnīcās 2017. gadā, bet tās otrā daļa nāks klajā jau šonedēļ 2. februārī, un tas tiks atzīmēts ar koncertiem Liepājā (2.02.), Kuldīgā (3.02.), Cēsīs (4.02.), Rīgā (7.02.), Alūksnē (8.02.), Rūjienā (9.02.), Valmierā (10.02.), Madonā (11.02.) un Slampē (4.03.). Pirms un pēc koncerta autors apmeklētājiem iecerējis sniegt autogrāfus.

Biļetes uz koncertiem Liepājā un Kuldīgā jau ir pilnībā izpārdotas, bet uz koncertu Cēsīs atlikušas vien 80 vietas. Maz biļešu palicis uz koncertiem Rīgā un Alūksnē.

Guntars Račs: «Es esmu ļoti pārsteigts par šiem panākumiem. Man šķita, ka grupu «Saldās sejas» zinu tikai es, taču izpārdotie koncerti Liepājā un Kuldīgā patiešām iedvesmo un uzliek arī lielu atbildību. Spēlēsim lielākos hitus ar maniem vārdiem, kā arī vairākas pilnīgi jaunas dziesmas.»

Biļetes uz koncertiem meklējamas «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu