Dailes teātrī jauns Atkočūna iestudējums «Sirds noziegumi»

LETA
Dailes teātrī jauns Atkočūna iestudējums «Sirds noziegumi»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Dailes teātra Mazajā zālē 28. janvārī pirmizrādi piedzīvos amerikāņu dramaturģes Betas Henlijas luga «Sirds noziegumi» Rolanda Atkočūna režijā, informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Izrāde stāsta par trīs Magratu māsām, kuras ir gluži atšķirīgas personības un katrai ir savs liktenis. Lenija rūpējas par vectēvu un pamazām atsakās no visiem dzīves priekiem. Mega mēģina izvērst dziedātājas karjeru un aizraujas ar dažādiem vīriešiem, savukārt Beibe ir apprecējusies ar bagātu un ietekmīgu vīru, kuru viņa vairs nespēj paciest.

Dzīve viņas ir aizvedusi katru uz savu pusi, taču, kad Beibe nokļūst nopietnās nepatikšanās, viņas visas atkal satiekas savā bērnības mājā. Māsu atkalapvienošanās atdzīvina ne tikai visus vecos pāridarījumus, bet arī kopā būšanas prieku. Viņām nākas nokārtot rēķinus ar savu pagātni, lai spētu raudzīties nākotnē.

Megas lomā būs Vita Vārpiņa, Beibi atveidos Rēzija Kalniņa, bet Leniju - Mirdza Martinsone. Pārējās lomās iejutīsies Sarmīte Rubule, Artis Robežnieks, Aldis Siliņš un Juris Strenga.

Jauniestudējuma scenogrāfs ir Mārtiņš Vilkārsis, aktieru kostīmus veidojusi māksliniece Anna Heinrihsone, bet gaismu spēli - Mārtiņš Feldmanis. Lugu, kas 1981. gadā ieguvusi Pulicera prēmiju dramaturģijā, no angļu valodas tulkojusi Evita Mamaja.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu