Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jauna grāmata mammām, kuras ir pārāk perfektas

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: avots.lv

Izdevniecība «Avots» laidusi klajā bērnu un ģimenes psiholoģes Annas Bikovas grāmatu «Patstāvīgs bērns vai kā kļūt par «ideālu mammu»», informē izdevēji.

Šis izdevums palīdzēs tām māmiņām (kā arī tētiem), kas sirgst ar perfekcionisma ligu un arvien cīnās ar savas atvases niķiem un iegribu apmierināšanu. Šāda attiecību dinamika ir visnotaļ bieža parādība, un tās rezultātā pieaugušajam iztrūkst sirdsmiera, savukārt bērns, visticamāk, psiholoģisku briedumu nesasniegs arī pēc vairākiem gadu desmitiem.

Viegli lasāmajā un apķērīgi ilustrētajā izdevumā aplūkotas dažnedažādas ikdienišķas «problēmas» - teiksim, kā panākt, lai bērns sakārto rotaļlietas, kā palīdzēt atvasei iemigt. Kā iemācīt bērnam iepazīt burvju vārdiņus «es to varu». Kā uzdot jautājumus, kas mudina bērnu aizdomāties un izprast to, cik svarīgi dzīvē ir paša pieņemtie lēmumi. Un kad celties un palīdzēt.

www.avotsabc.lv/

Foto: avots.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu