Februārī dāmas uzkurinās vīriešu striptīza duets «Extazy»

TVNET
Februārī dāmas uzkurinās vīriešu striptīza duets «Extazy»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Trenēti, grieķu dievu cienīgi augumi, iztēli rosinoša kostīmu spēle, vīrišķīgi raupji un skarbi – tā raksturojami vīriešu striptīza dueta «Extazy» priekšnesumi, kurus varēs izbaudīt erotikas festivālā «Erots 2018» Ķīpsalā.

Bieži striptīzu asociē ar sievietēm, taču vīriešu striptīza zvaigznes šo stereotipu lauž. Dueta «Extazy» karstasinīgajos priekšnesumos tiks piepildītas neiedomājamākās fantāzijas, jo erotikas festivāla skatītāju priekšā savu seksapīlu atklās brutāls alu cilvēks, šausmu filmas iedvesmots varonis, puskails gladiators un pat viduslaiku cīkstonis pilnā bruņojumā.

«Extazy» performances iekļauj kā kārdinošas dejas, tā arī rotaļīgu improvizāciju, bieži vien seksuāli piesātinātajos šovos iesaistot arī priekšnesuma skatītājas un radot tām neaizmirstamas sajūtas.

Kā zināms, divu kaislīgu nakšu garumā – 16. un 17. februārī – «Erota 2018» apmeklētāji varēs baudīt pikantu erotisko programmu ar karstasinīgām pornodīvām, valdzinošiem sieviešu un nerātniem vīriešu striptīziem un citiem seksuāli piesātinātiem priekšnesumiem. Paralēli šovprogrammai varēs apskatīt un iegādāties erotisku veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, filmas un daudz ko citu.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu