Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Fragmenti no Holivudas supervaroņu filmas uzņemti Skrundā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Filmu studija «Baltic Pine Films» informē, ka studijas «Warner Bros.» jaunākās supervaroņu filmas «Taisnības līga» («Justice League»), kas no 17. novembra skatāma arī Latvijā, ievērojama daļa filmēta bijušajā Skrundas militārajā pilsētiņā.

Filmā, kur vienuviet satiekas supervaroņi Betmens, Brīnumsieviete, Akvamens, Zibsnis un Kiborgs, lai pēc Supermena bojāejas kopā glābtu pasauli no pārdabiskiem briesmoņiem un draudošas katastrofas, nozīmīga aina iemūžināta pamestajā Skrundas militārajā pilsētiņā.

Tiesa, neviens no Holivudas aktieriem, nedz Bens Afleks, nedz Henrijs Kavils un Gala Gadota, Latvijā neviesojās, taču filmas komanda gan.

Pagājušajā gadā filmas uzņemšanas grupas pārstāvji ieradās Latvijā, lai filmētu, fotografētu un trīs dimensijās skenētu militārās pilsētiņas ēkas un ielas, kas ar datorgrafikas palīdzību pārtapušas par «Taisnības līgas» galvenā pretinieka slēptuves atrašanās vietu, kurā notiek episka kaujas aina. Ar kino maģijas palīdzību Skrundas ielās nonācis pat Betmobilis. Noskaties filmas reklāmas rullīti!

«Baltic Pine Films» kompānijas dibinātājs, producents Sergejs Serpuhovs saka: «Mēs lepojamies, ka studija «Warner Brothers» sadarbībai izvēlējās tieši mūsu kompāniju – 15 gadu pieredze sadarbībā ar ārvalstu kino kompānijām nes augļus. Līdz šim Latvijā šāda mēroga filmēšana vēl nebija notikusi.»

Viņš atklāj, ka

filmēšanas grupa ir uzrunājusi «Baltic Pine Films», meklējot vietu, kas atgādina Černobiļas apkaimi:

«Mums uzreiz prātā iešāvās Skrunda. Pamestā padomju armijas pilsētiņa izrādījās ideāli piemērota – gan ar savu izmēru, gan faktūru, gan pamestības sajūtu. Pilsētiņas ēkas tika filmētas, fotografētas un skenētas, lai vēlāk pārradītu tās vārdā nenosauktā vietā, kurā notiek filmas lielākā kauja aina. Kad es noskatījos filmu, biju pārsteigts par to, cik liela sižeta daļa risinās šajā Latvijas lokācijā. Tas, kā tā ir iekļāvusies filmā, ir fantastiski.»

Foto: Ekrānuzņēmums

Sergejs Serpuhovs uzsver, ka darbs ar profesionālo pēcapstrādes un 3D kartēšanas komandu no Lielbritānijas studijai ir devis nenovērtējamu pieredzi: «Mums bija iespēja iepazīt pašas jaunākās un izsmalcinātākās tehnoloģijas, kas tiek izmantotas lielāko Holivudas grāvēju pēcapstrādē.»

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu