Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pašmāju reperi «Kontraflovs» dodas turnejā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Pašmāju reperi «Kontraflovs» izsludina debijas albuma «SSB» veicināšanas koncertsēriju «Lielā tūre». Pirmais koncerts jau 22. decembrī Siguldā.

Turnejas programmā iekļautas visas kompozīcijas no nesenākā «Kontraflovs» albuma «SSB», kā arī senāki skaņdarbi no projekta «Maize» un vēl iepriekš nedzirdēti darbi no grupas jaunā topošā albuma.

Atsevišķos koncertos kopā ar «Kontraflovu» uzstāsies arī tādi atpazīstami mākslinieki kā Misters & Nospiedumi, Rolands Če, Ozols, ansis, Eliots un Kaņepe. Savukārt par atmosfēru un labi pavadītu laiku pirms un pēc koncertiem parūpēsies DJ Oculus Noise.

Kontraflovs ir apvienība, kas darbojas Latvijā un ASV (Hjūstona, TX), kurā tās dalībnieki – Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis – paši producē, raksta, apstrādā un izpilda visus savus skaņdarbus. Kā paši grupas dalībnieki skaidro, nosaukums «Kontraflovs» ir tiešs fonētisks pārnesmums latviešu valodā vārdam «Contraflow» (no angļu val.) un nozīmē «Pretplūsma». Puiši paši rada savu skanējumu, stilu un tehnisko izpildījumu, veidojot savu vilni, nevis ejot «pa straumi».

Turneja:

22. decembrī Siguldā. Kaupo

29. decembrī Valmierā. Tinte

30. decembrī Rīgā. One One

5. janvārī Rēzeknē. Ausmeņa kebabs

6. janvārī Liepājā. Fontaine Palace

12. janvārī Talsos. Sound n’Soul

13. janvārī Jelgavā. Tonuss

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu