Grupa «Framest» koncertē un atpūšas eksotiskajā Taivānā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Publiciātes foto

Šonedēļ noslēgsies vokālās grupas Framest koncerttūre Taivānā, kur būs aizvadīti 12 koncerti dažādās pilsētās.

#Taipei

A post shared by Mikus Abaronins (@m.abaronin) on

Oktobra mēneša vidū Framest devās uz Taivānas Starptautisko vokālās mūzikas festivālu, lai pārstāvētu Latviju starp citiem Eiropas un Skandināvijas mūziķiem. Grupa šobrīd ir ar ovācijām uzstājusies jau 10 koncertos dažādās pilsētās, taču priekšā ir vēl divi - Taivānas galvaspilsētā Taipejā, vēsturiskajā Zhongshanas koncertzālē.

Taichung Jazz Festival. Check!!! ???????

A post shared by Rūta Dūduma (@rududum) on

Framest jau iepriekš ir koncertējusi tādās Āzijas valstīs kā Ķīna un Japāna, taču Taivānas pieredze ir īpaša.

«Mēs vēl nekad iepriekš nebijām ārzemju koncertos uzņemti tik labi! Eiropas mūziķi Taivānā ir sava veida eksotika un uz mums skatās ar apbrīnu, ka esam tik tālu braukuši un neesam likuši vilties. Mūsu koncertus apmeklēja gan jaunieši, gan mūzikas profesionāļi. Piemēram, Taichung pilsētā uzstājāmies parkā, debesskrāpjos ieskauti un ziniet, kas bija visfantastiskākais? Dziedot Raimonda Paula «Davāja Māriņa», pūlis dziedāja līdzi melodijai! Tas bija neaprakstāmi emocionāli un skaisti,» iespaidos dalās grupas mākslinieciskais vadītājs un komponists Jānis Ķirsis.

#Taiwan

A post shared by Mikus Abaronins (@m.abaronin) on

Šīs nedēļas beigās Framest mēros ceļu atpakaļ uz dzimteni Latviju ar jauniem iespaidiem un gatavosies Valsts svētku un Ziemassvētku koncertiem.

Vēl viens garais... #taipei #taipei101 #taipei101tower #Taiwan #view #sky

A post shared by Roberts Memmēns (@robertsmemmens) on

Vokālās grupas sastāvā ir pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre, Rūta Dūduma, Mikus Abaroniņš, Jānis Ķirsis un Roberts Memmēns.

Uz augšu