Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Popmūzikas klasiķis Reiniks izdod labāko dziesmu CD un nošu grāmatu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Pagājušajā svētdienā, ar skatītāju labi apmeklētu koncertu «Vidzemes koncertzālē Cēsis», tika atklāta pašmāju populārā popmūzikas dziedātāja Laura Reinika pēdējo gadu vērienīgākā koncertu sērija «Es domāšu par tevi». Līdz šī gada beigām dziedātājs sniegs koncertus arī Jelgavā, Ventspilī, Ādažos, Rīgā, Alūksnē, Valmierā, Madonā, Liepājā, Preiļos un Jēkabpilī.

Vienlaicīgi ar jauno koncertprogrammu, kompānija «MicRec» laidusi klajā dziedātāja labāko dziesmu izlasi un 50 populārāko dziesmu nošu grāmatu. CD izlasē iekļauta pavisam 21 dziesma, kas ierakstītas pēdējo piecpadsmit gadu laikā un tajā atrodami arī vairāki dueti, tostarp duets ar Mariju Naumovu dziesmā «Tell me», duets ar māsu Rūtu dziesmā «Es esmu tev dzīslās», duets ar Aiju Andrejevu dziesmā «Pasakā» un duets ar Lily dziesmā «Tev šodien vienalga». Protams, izlasē ir tādi dziedātāja hiti kā «Sirds sadeg neparasti», «Tik balti» un «Es skrienu». Albumam pievienotas arī pastkartītes ar Laura foto attēliem, kā arī viena īpašā pastkartīte, uz kuras nošu rakstā atrodama vēl nepabeigta Laura Reinika dziesma un ikviens, kurš vēlas, var zem notīm parakstīt savus vārdus, atsūtīt to uz «MicRec» un ,iespējams, kļūt par Laura Reinika jaunās dziesmas līdzautoru! Labāko no iesūtītajiem variantiem izvēlēsies pats dziesmas mūzikas autors.

Foto: Publicitātes foto

Vienlaicīgi ar CD izlasi, ir izdota arī dziesmu nošu grāmata ar 50 populārākajām Laura dziesmām, kuras komponējis Reiniks viens, kā arī tandēmā ar Mārtiņu Freimani un dažiem citiem dziesmu vārdu autoriem. Notis sagatavot palīdzēja Rūdolfs Bērtiņš. Albuma un grāmatas noformējumam izmantota Mārča Baltskara uzņemtais dziedātāja foto, bet dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks.

Grāmata ir piejama gan atsevišķi, gan komplektā ar CD izlasi.

Reinika nošu grāmata jau ir 14. nošu grāmata «Izdevniecības MicRec» populāro dziesmu nošu grāmatu sērijā, kurā pieejami tādu populāru komponistu un izpildītāju dziesmu nošu apkopojumi kā Raimonds Pauls, Uldis Marhilevičs, Guntars Račs un grupas «Līvi» un «Prāta vētra». Tāpat šajā sērijā pieejams latviešu tautasdziesmu apkopojums, populārās dziesmu grāmatas bērniem, Ziemassvētku dziesmu grāmatas, kā arī grāmata «100 latviešu ziņģes un šlāgeri». Visu katalogu iespējams sameklēt un pasūtīt www.micrec.lv, vai arī dodieties uz tuvāko «Jāņa Rozes grāmatnīcu».

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu