Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«The Sound Poets» laiž klajā akustisko koncertierakstu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Grupa «The Sound Poets» 6. oktobrī digitālajās platformās izdevusi akustiskā koncertieraksta albumu «Joprojām». Tāpat apvienība izziņo divus papildkoncertus Rīgā un Valmierā decembrī gaidāmajai akustiskajai koncertu ziemas sērijai.

Jaunais koncertieraksts sevī ietver 17 dziesmas no grupas līdzšinējās daiļrades īpaši aranžētās akustiskās versijās. Ar šo materiālu mūziķi gada sākumā uzstājās 15 pilsētās visā Latvijā, un šajā laikā tika ierakstīts arī «Joprojām» dzīvā izpildījuma albums, taču decembrī gaidāma koncertu sērijas otrā daļa.

«Joprojām» albums pieejams visās digitālajās mūzikas platformās – «Spotify», «iTunes», «Apple Music», «Deezer» un citās.

Ziemas koncertu sērijas grafiks papildināts ar vēl diviem pieturas punktiem – 6. decembrī Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas «Ziedoņa zālē», kā arī ar dienas koncertu Valmierā, 3. decembrī.

«Šobrīd esam ļoti patīkamā pozīcijā, kurā jūtam, ka mūsu padarīto novērtē. Gan ieraksts, gan arī ideja par decembra koncertiem radusies cilvēku intereses dēļ, kuru reāli sajutām gan pavasara koncertu lidojumā visā Latvijā, gan pēc tā. Šāds pieprasījums ir patiess kompliments. Jūtams arī gandarījums par ieraksta kvalitāti – tajā dzirdams, ka mums izdevies izveidot jaunu stāstu – ar iekšējo dramaturģiju pamatā un sirsnīgu sajūtu,» stāsta «The Sound Poets» vokālists Jānis Aišpurs.

«Joprojām» koncerti izskanēs 1. decembrī Alūksnes Kultūras centrā, 2. decembrī Latgales vēstniecībā «Gors», 3. decembrī koncertzālē «Valmiera» (plkst. 15:00 un 18:00), 5. decembrī atjaunotajā VEF Kultūras pilī Rīgā, 6. decembrī LNB «Ziedoņa zālē», 8. decembrī Talsu Tautas namā, 9. decembrī Gulbenes kultūras centrā, 10. decembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, 15. decembrī Liepājā, koncertzālē «Lielais dzintars» un 16. decembrī Bauskas kultūras centrā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu