Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jāņa Petera teātra dziesmu nakts koncertā Kuldīgā jau šonedēļ

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau šonedēļ Kuldīgā notiks vērienīgais pilsētas festivāls «Dzīres Kuldīgā». Par četru dienu ilgo svētku kulmināciju kļūs grandiozais piektdienas nakts koncertuzvedums «BEZ TEĀTRA MĒS NEVARAM...», kad 14. jūlijā 22:00 Kuldīgas estrādē izskanēs tautā iemīļotas teātra dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju Latvijā populāru mūziķu sniegumā.

Dinamika un dzīvesprieks, dejas, koši tērpi un romantiska smeldze caurvīs koncertuzvedumu, kurā satiksies visdažādāko izrāžu varoņi no vairāk nekā 20 tautā iemīļotām izrādēm. Tos koncertuzvedumā «Bez teātra mēs nevaram...» izdzīvos Andris Ērglis, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Anmary, Dainis Skutelis, Ieva Sutugova, Oranžo meiteņu trio – Olga Stupiņa, Anita Levša, Inta Gudovska, džeza orķestra «Mirāža» pūtēji un Jāņa Strazda instrumentālā grupa. Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, scenogrāfs – Juris Gals. Koncertu rīko Kuldīgas kultūras centrs un Izklaides producentu grupa 7.

«Šveiks», «Trīnes grēki», «Šerloks Holmss», «Preilenīte» un «Meldermeitiņa», «Māsa Kerija», «Dekamerons» un «Kabīrijas naktis», «Draudzes bazārs», «Trīs draugi» un «Latgola.lv» – lūk, tikai dažas no izrādēm, kuru dziesmas krāsainā tērpu, skaņu un deju kokteilī skanēs šonedēļ Kuldīgā, par moto ņemot dzejas rindas no izrādes «Sirano de Beržeraks».

Jānim Peteram daudzo gadu laikā, rakstot dziesmu vārdus teātrim, bijusi ražīga sadarbība ne vien ar Raimondu Paulu, bet arī Ivaru Vīgneru, Mārtiņu Braunu, Valdi Zilveru, Uldi Stabulnieku un Imantu Kalniņu, kuru radītās teātra dziesmas jau dzīvo savu patstāvīgu dzīvi ļaužu apziņā un Latvijas kultūrvēsturiskajā telpā.

«Latviešiem teātris allaž bijis īpašs un godā celts,» atzīst koncertuzveduma vadītājs Aigars Dinsbergs. «Tāpēc šī nakts tikšanās Kuldīgā noteikti būs mūsu – koncerta veidotāju un skatītāju mīlestības un cieņas apliecinājums teātrim, vārdam un mūzikai.»

Biļetes iegādājamas Kuldīgas kultūras centrā, Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv. Koncerta dienā no plkst. 20.00 biļetes varēs iegādāties arī Kuldīgas estrādē. Sēdvietas koncertā būs numurētas. Biļešu cenas: EUR 6, 8, 10, 12.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu