Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Turaidas roze» brīvdabas koncertā Kalnciema kvartālā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Didzis Grodzs

6. jūlija vakarā no plkst. 19.00 līdz 23.00 pirmo reizi Kalnciema kvartālā notiks latviešu mūzikas leģendas «Turaidas roze» brīvdabas koncerts ar iemīļotām dziesmām no zelta repertuāra, informē Kalnciema kvartālā.

Ansamblis «Turaidas roze» tika dibināts 1985. gadā, un par tā izteiksmīgāko muzikālo vizītkarti kļuva komponists Imants Kalniņš, kā arī solisti Olga Rajecka un Uģis Roze, kļūstot par latviešu estrādes mūzikas pagājušā gadsimta 80 gadu neaizstājamu vērtību.

«Turaidas roze»: Imants Kalniņš - taustiņinstrumenti, Olga Rajecka - balss, Uģis Roze - balss, Aivars Gudrais - ģitāra, balss Juris Helvigs, bungas, Modris Laizāns - basģitāra.

Koncertā dzirdēsim arī Olgas Rajeckas «Buramdziesmas», ko viņa izpilda kopā ar Zani Gudro.

Savukārt vakara ievadā uzstāsies jaunie talanti, «SuperMikrofons 2016» uzvarētāji - grupa «Četri vienā».

2016. gadā grupas «Eolika» koncerts Kalnciema kvartālā kļuva par apmeklētāko pasākumu, kur bija pulcējusies lielākoties jauniešu auditorija, kas zināja dziedāt līdzi visām dziesmām. Jau tradicionāli katru gadu viens no Kalnciema kvartāla vasaras koncertiem ir veltīts kādai latviešu estrādes leģendai, neaizmirstami ir bijuši arī Ingus Pētersona, Žorža Siksnas un Laimja Rācenāja koncerti.

Pasākuma laikā darbosies Kalnciema kvartāla tirgus brīvdabas kafejnīcas.

Koncertu rīko Kalnciema kvartāls ar «Lielvārdes alus» atbalstu.

Ieeja bez maksas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu