Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Video: noderīgi padomi Jāņu svinībām

TVNET
Video: noderīgi padomi Jāņu svinībām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: @mansLMT

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā Jāņu vakaram veltītu video padomu sēriju, kas ikvienam līgotājam palīdzēs paša spēkiem radīt īstu vasaras saulgriežu noskaņu.

Īpašu svētku sajūtu Jāņos dod latvju spēka zīmes. Ir svarīgi izprast dažādu zīmju nozīmi, mērķi un izvēlēties īstās, ar ko svētkos izrotāt savu un ģimenes apģērbu, svinību vietu un pat automašīnu. LMT Straumes video pamācība skaidro populārāko spēka zīmju nozīmi un palīdzēs atrast piemērotāko katram līgotājam.

Veiksmei un pozitīvai enerģijai kalpos arī pašu plūkta zāļu slotiņa. Noskaties zāļu slotiņu gatavošanas video, dodies pļavā un radi savu slotiņu no tīkamākajām Jāņu zālēm!

Lai Jāņu svinības ir izdevušās, katram līgotājam ir jāparūpējas par svarīgu Jāņu uzdevumu izpildi. Vīriem un sievām Jāņos pienākumi ir atšķirīgi. Par to, kādi tie ir, uzzini, skaties padomu video!

Viena no vasaras saulgriežu tradīcijām ir aplīgošana. Noskaties padomu video un iemācies aplīgošanas dziesmu. Atceries – aplīgot var visu, kas svarīgs!

Lustīgā Jāņu nakts tradicionāli beidzas ar mazgāšanos agra rīta rasā. Vai esi kādreiz to darījis? Ir vairākas tradīcijas, kā to darīt, tādēļ ielūkojies līgošanas padomu video un uzzini, kā ar šī rituāla palīdzību gūt sev veselību un spēku!Līgo padomu video sērija, kā arī saulgriežu svinību koncertieraksti skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā:http://straume.lmt.lv/ligo. Video skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās un dalīties ar savām saulgriežu svinību tradīcijām, lietojot tēmturi #LMTstraume.Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu