Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Samanta Tīna: «Man Ušakovs kā Rīgas mērs simpatizē»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Leta/Publicitātes

«Visi latviešu mūziķi un mākslinieki, kuri piedalās Saskaņas centra organizētajos priekšvēlēšanu pasākumos, izdzēsiet manu telefona numuru!» soctīklos pirms pašvaldību vēlēšanām ierakstīja aktieris Intars Rešetins. Viena no dziedātājām, kurai adresēti šie vārdi, ir Samanta Tīna, kura savulaik nesmādēja iespēju muzicēt pat 9. maija pasākumā pie Uzvaras pieminekļa un šogad pirms vēlēšanām dziedāja koncertā Ķengaraga promenādē, kas bija domes valdošās partijas rīkots pasākums.

Izdevumam «Kas Jauns» talantu šovu zvaigzne atzīst, ka viņu, tāpat kā citus Latvijas mūziķus, var aicināt dziedāt jebkuras politiskās partijas pārstāvji. «Esmu dziedājusi vairākiem uz to brīdi vadošajiem politiskajiem spēkiem. Un katra mākslinieka ziņā ir izvēlēties - darīt to vai ne,» saka Tīna, uzsverot, ka ar Nilu Ušakovu viņai ir labas attiecības.

«Būdams Rīgas mērs, Ušakovs mani ir atbalstījis gan tad, kad es pārstāvēju Latviju dziedātāju konkursā «Slavjanskij Bazar» Baltkrievijā, gan arī pērn, kad piedalījos «Jaunajā vilnī».

Man Ušakovs kā Rīgas mērs simpatizē, lai arī nepiekrītu pilnīgi visām viņa darbībām.

Lai arī nāku no jauktas ģimenes - mans tēvs ir krievs un māte latviete -, esmu dzimusi un uzaugusi Latvijā un kategoriski neatbalstu, ka Latvijā otra valsts valoda būtu krievu valoda,» pauž Samanta Tīna.

Viņa arī uzskata, ka nedrīkst jaukt politiku ar mākslu.

«Es dziedāju cilvēkiem, nevis politikai, es darīju savu darbu. Dziedātāji dzied, aktieri spēlē, un visi par to saņem naudu,» viņa saka. «Un tas, ka dziedāju koncertā Ķengaraga promenādē, nenozīmē, ka atbalstu Ušakova partiju. Es savā dzimtajā pilsētā Tukumā balsoju par zaļajiem.»

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu