Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Viņas melo labāk» nosvin jaunās sezonas atklāšanas svētkus

FOTO: Kaspars Meinerts

Trešdien, 10. maijā, uz «Tallink» prāmja «Romantika» risinājās pašmāju TV3 seriāla «Viņas melo labāk» jaunās, piektās sezonas atklāšanas svētki. Atklāšanas svētkos ieradās vairums seriāla aktieru, kuri kopā noskatījās pirmo jaunās sezonas sēriju.

Atklāšanas svētkos jaunie aktieri iepazīstināja ar saviem tēliem, betvisu iemīļotie personāži pastāstīja, kas tos gaida nākamajā sezonā, tādā veidā vēl vairāk ieintriģējot klātesošos.

Pēc aktieru uzrunām, pārdomām, sekoja piektās sezonas pirmās sērijas kopīga noskatīšanās, kuras laikā valdīja smiekli, smaidi un beigās arī aplausi.

Viesi baudīja kuģa pavāra sarūpētās uzkodas, dzērienus un īpašo karstasinīgo kubiešu šovprogrammu, kas bija speciāls sveiciens aktieriem no kuģa «Romantika».

Aktieri izmantoja iespēju pastaigāties pa klāju un baudīt saules starus, bet drīz vien pēc oficiālās daļas beigām devās prom, kā nekā tos jau uz kārtējo mēģinājumu gaidīja teātros.

Pasākuma vadītāji - atraktīvais Kristians Kareļins un šarmantā Lelde Dreimane - atklāja, ka šovasar seriāla varoņiem pievienosies vēl arī citi jauni aktieri – Juris Bartkevičs, Lelde Dreimane, Ivars Auziņš, Kristians Kareļins, Sarmīte Rubule, Maija Arvena Ozoliņa, Ainārs Ančevskis, Kristīne Belicka, kā arī divas jaunas dāmas Sigita un Monika, kuras pērn uzvarēja aktieru konkursā un ieguva iespēju filmēties seriālā.

Jauno varoņu dzīves krustosies ar jau iemīļoto personāžu atveidotājiem – Eviju Skulti, Karīnu Tatarinovu, Aneti Krasovsku, Ievu Florenci, Andri Buli, Kārli Neimani, Lauri Dzelzīti, Māri Bezmeru, Ēriku Egliju, Gintu Andžānu, Daini Gaideli, Elīnu Vāni, Veltu Straumi, Lauri Subatnieku un citiem.

Romantiskais vasaras stāsts ar vieglu kriminālo pieskaņu jeb seriāla «Viņas melo labāk» 5. sezona TV3 skatītājus priecēs no 22. maija katru darbdienas vakaru plkst. 20:20.

Uz augšu
Back