Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ielūkojies jaunajā Intara Rešetina izrādē «Mūsējās»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Daina Geidmane

Režisors Intars Rešetins Dailes teātra Kamerzālē iestudējis Ērika Asusa nopietnu komēdiju «Mūsējās». Pirmizrāde jau svētdien, 2. aprīlī. Aplūko fotogrāfijas no izrādes ģenerālmēģinājuma!

Draugs taču ir tas, kuram var piezvanīt nakts vidū, pateikt: «Es izdarīju noziegumu!», un viņš piedāvāsies palīdzēt aprakt līķi. Makss, Pols un Simons ir draugi jau daudzus gadus. Šis ir parasts vakars, viņi ir nodomājuši iedzert un uzspēlēt kārtis. Katram no viņiem attiecībās ar sievietēm ir kādas problēmas, bet nekas īpašs. Taču, kad ierodas Simons, kļūst skaidrs, ka šoreiz tiešām kaut kas ir noticis. Bet viņi ir draugi. Ir jāatrod kāda izeja.

Dramaturģes Justīnes Kļavas saruna ar režisoru Intaru Rešetinu

Izrādē spēlē aktieri Lauris Subatnieks (Makss), Gints Grāvelis (Pols) un Aldis Siliņš (Simons) ar Initas Sondores (Estella), Ērikas Eglijas (Katrīna) un Kristīnes Nevarauskas (Magalī) piedalīšanos.

Radošajā komandā strādā arī scenogrāfs Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece Vita Radziņa, horeogrāfe Inga Krasovska, video māksliniece Laura Rožkalne-Ozola un gaismu mākslinieks Harijs Zālītis. Lugu no franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu