Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Modele Kara Delavinja uzrakstījusi savu pirmo grāmatu

Popcornnews
Modele Kara Delavinja uzrakstījusi savu pirmo grāmatu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Modele Kara Delavinja savos divdesmit četros gados ne reizi vien pierādījusi, ka viņai viss ir pa spēkam. Jaunā sieviete ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām modelēm, filmējas Holivudas filmās un nu izlēmusi sevi pierādīt arī rakstniecībā.

Savā portāla «Instagram» kontā Kara ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama, turot rokās manuskriptu savai jaunajai grāmatai «Mirror, mirror»; atšķirībā no citām zvaigznēm modele nav uzrakstījusi biogrāfiju, bet gan romānu.

Another pinch me moment!! Announcing my first novel Mirror, Mirror, coming out this October! SO EXCITED !!! Mirror, Mirror is a twisty coming-of-age story about sixteen year old friends Red, Leo, Naima and Rose who are all trying to figure out who they are and navigate the minefield of school and relationships. Until it all changes one day… (que scary music ?) I love these characters so much, I love what they stand for, what this story represents. The process of putting this novel together has been life changing and something I hold really close to my heart!! I cannot wait to share with everyone! You can pre-order Mirror, Mirror now by clicking on the link in my bio… lets start one big virtual book club!!! Cause I want us to talk about this time in life, self discovery, friendship, pain, triumph!! Being a teenager!! The experiences that shape YOU! #MirrorMirror

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Grāmatā stāstīts par sešpadsmit gadus vecu draugu grupu un viņu cīņu par savu vietu pasaulē.

Delavinja cer, ka pusaudžiem patiks viņas romāns un tas tiks lasīts starplaikos starp skolu, mācīšanos, randiņiem un ballītēm. Pašu modeli romāna rakstīšana izmainījusi, un viņa cer, ka tas ietekmēs citus jauniešus.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu