Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kāpēc Pipa Midltone nevēlas savās kāzās redzēt aktrisi Meganu Mārklu?

ELLE.ru
Kāpēc Pipa Midltone nevēlas savās kāzās redzēt aktrisi Meganu Mārklu?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters

Jau maijā hercogienes Keitas Midltones māsa Pipa Midltone iestūrēs laulības ostā. Līgava vēlas, lai tie ir viņas svētki un uzmanību neaizēno ne māsa, ne kāds cits, tieši tāpēc Keita Midltone būs parasts viesis, ne līgavas māsa.

Lai kāzas būtu perfektas, Pipa ne tikai pievērš īpašu uzmanību pašu kāzu detaļām - ziedu, mākslinieku, tortes izvēlei, bet jau vairākkārt ir pārrakstījusi kāzu viesu sarakstu, lai beigu beigās tās apmeklē personas, kuras viņu neaizēnos.

Pipa izlēmusi, ka otrās pusītes var ņemt līdzi tikai tie viesi, kuri ir precējušies; saderināšanās vai fakts, ka ir attiecības, netiks ņemts vērā, šādi Pipa izlēmusi panākt, ka kāzu viesu vidū nebūs aktrise Megana Markle, kura pēdējā laikā piesaista preses uzmanību saistībā ar savām un prinča Harija attiecībām.

Līgava uzskata: ja kāzas neapmeklēs Megana, pastāv iespēja, ka mazāk preses pārstāvju aplenks pasākuma norises vietu.Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu