Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mārcis Auziņš laiž klajā jaunu skaņdarbu «Strīds»

TVNET
Mārcis Auziņš laiž klajā jaunu skaņdarbu «Strīds»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mārcis Auziņš
Mārcis Auziņš Foto: Publicitātes foto

Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš pirms koncertturnejas «Viens» Rīgas koncerta rīt mūzikas namā «Daile» laiž klājā vēl vienu paša rakstītu skaņdarbu «Strīds» un izziņo tūres «Viens» rudens koncertu sēriju.

«Pēc pirmajiem solo koncertiem sapratu, ka manā dzīvē ir ienākusi pavisam jauna un nebijusi emociju gamma, kura raksturīga tieši solo muzicēšanai. Šis process ir kā mešanās nezināmajā - katru reizi citādāks un mainīgs - šķiet, ka šādos koncertos mūziķis ar klausītāju atrodas vistuvāk - jo īpaši tamdēļ esmu priecīgs par katru, kas atradis laiku kopā būt šādā veidā. Uz tikšanos koncertos,» saka Mārcis Auziņš.

Šobrīd tirdzniecībā «Biļešu paradīzē» pieejamas biļetes uz trīs rudens koncertiem: 23. septembrī Kuldīgā, 20. oktobrī Saldū un 25. oktobrī Rīgā, mūzikas namā Daile. Drīzumā būs pieejamas biļetes arī uz koncertiem citās Latvijas pilsētās.

Tikko klajā laistais skaņdarbs «Strīds» koncerta «Viens» programmā parasti izskan noslēgumā.

«Šis «Strīds» ir tāds auglīgs un labestīgs, tāds, pēc kura viss noskaidrojas, viss ir izrunāts un nekas nav palicis nepateikts,» saka Mārcis. «Strīds» pieejams arī visās digtālajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās.

Rīt turnejas «Viens» koncertā Rīgā, Mūzikas namā «Daile» Mārcis Auziņš koncerta otrajā daļā uzstāsies kopā ar virtuozo igauņu ģitāristu Andre Maaker, kurš, tāpat kā Mārcis Auziņš, Igaunijā ir pieprasīts studijas, muzikālo sastāvu ģitārists, kā arī solo ģitārists. Abi kopā Igaunijā koncertējuši vairākkārt, Rīgā šis būs pirmais kopīgais koncerts.

Koncertturnejas «Viens» norises vietas

15. martā 19:00 Mūzikas namā «Daile» - izpārdots

25. martā 16:00 Vidzemes koncertzālē «Cēsis» (papildkoncerts)

25. martā 16:00 Vidzemes koncertzālē «Cēsis» - izpārdots

15. aprīlī 17:00 Dikļu pilī

23. septembrī 19:00 Kuldīgas kultūras centrā

14. oktobrī 18:00 Līvānu novada kultūras centrā

20. oktobrī 19:00 Saldus mūzikas un mākslas skolas akustiskajā koncertzālē

25. oktobrī 19:00 Mūzikas namā «Daile»

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu