Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sākas Daugavpils teātra viesizrādes Rīgā

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Atklājot tradicionālās Daugavpils teātra dienas Rīgā, daugavpilieši Dailes teātrī izrādīs trīs iestudējumus - «Bīstamais pagrieziens», «Svešie svētki» un «Ekstrasensa cīņa», informēja Daugavpils teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Janīna Ivanova.

Šodien plkst.19 skatītāju uzmanībai tiks piedāvāta izrāde «Svešie svētki», kas ir latviešu dramaturģes Agneses Rutkēvičas stāstu iestudējums Paulas Pļavnieces režijā. Izrādē tiek atspoguļoti trīs traģikomiski stāsti par vientulības izjūtu, kura mūs pavada visu mūžu, esot gan vienatnē, gan pūlī. Bet tie atgādina arī par spēju būt laimīgiem un labsirdīgi pasmieties pašiem par sevi, jo arī vientulība var būt svētki. Par izrādes «Svešie svētki» dramaturģiju Rutkēviča tika nominēta «Spēlmaņu nakts» balvai kategorijā «Gada sasniegums oriģināldramaturģijā».

Rīt, 3.martā, plkst.19 skatītājiem būs iespēja noskatīties psiholoģisku krimināldrāmu «Bīstamais pagrieziens» Oļega Šapošņikova režijā. Angļu dramaturga Džona Bointona Prīstlija luga vēsta par patiesības un melu nozīmi cilvēku dzīvē un savstarpējās attiecībās. Sižets izvēršas Anglijas ārpilsētas mājas salonā, kur Keplenu pāris uzaicinājis savus draugus uz saviesīgām vakariņām. Lai arī visi šie cilvēki saistīti ar šķietami laimīgām attiecībām, kā līme tos satur kopā meli un noslēpumi. Nejauši izteikta frāze iesāk negaidītu pagriezienu virkni, kur atklājas viens noslēpums pēc otra. Vai varoņi būs gatavi pieņemt patiesību?

Savukārt 19.martā plkst.15 Daugavpils teātra viesizrādes noslēgs komēdija «Ekstrasensa cīņa», režisors Ivars Lūsis. Tā ir izrāde par pavisam vienkāršu ģimeni, par vīru un sievu, kuri ir pelēkās ikdienas, vispārējās neapmierinātības un sadzīves nogurdināti. Šis pāris ir iegājis strupceļā, un viņu nedienas mēģinās atrisināt amizants ekstrasenss. Lomās iejutīsies Latvijas kumēdiņu meistars Jānis Jarāns un Daugavpils teātra aktieri Kristīne Veinšteina un Ritvars Gailums.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu