Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aktrise Emma Stouna atzinusies, ka cieš no panikas lēkmēm

FOTO: Reuters/ScanPix

Aktrise Emma Stouna atzinusies, ka jau kopš bērnības cieš no panikas lēkmēm. Pirmo reizi slimība izpaudusies, kad Emmai bijuši septiņi gadi, un nekāda ārstēšana nespēja dot pozitīvus rezultātus.

Izrādās, vienīgais veids, kā uzvarēt fobiju, bija aktiermeistarības nodarbības, un Emmai četrpadsmit gadu vecumā izdevās pārliecināt vecākus doties uz Holivudu un pamest ierasto dzīvi.

Vecāki vēlējās, lai meita spēj dzīvot normālu dzīvi, un tāpēc bija gatavi uz visu, lai panikas lēkmes vairs nav viņu bērna dzīves daļa.

Panikas lēkmes joprojām nav pagātne, bet Stouna iemācījās ar tām sadzīvot un apkarot. Piemēram, pirms katras intervijas, noklausīšanās viņai vajag pabūt piecas minūtes ar sevi, dziļi elpot un noskaņoties darbam.

Ja aktrise nespēj pabūt ar sevi, viņa no stresa sāk raustīties un nespēj kontrolēt savas grimases un ķermeņa kustības.Uz augšu
Back