Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvijas amatierteātru izrādes visas dienas garumā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Publicitātes foto

Amatierteātru dalībai Dziesmu un deju svētkos ir senas tradīcijas. TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šodien, 5. jūlijā, no plkst. 11.00 tiešraidē no Dailes teātra Mazās zāles visas dienas garumā skatīties svētku amatierteātru izrādes.

Latviešu amatierteātru izrādes ir daļa no svētku programmas jau kopš IV Vispārējiem latviešu Dziesmu un mūzikas svētkiem Jelgavā. Arī šā gada svinībās tiešraides skatītājiem ir iespēja vērot latviešu autoru darbu iestudējumus mūsu labāko amatierteātru interpretācijā.

Amatierteātru izrāžu tiešraides programmā:
11.00 Jūrmalas Kultūras centra Kauguru kultūras nama jauniešu teātra «Eksperiments" izrāde «Sesija. Latviju dainas. Kāzas». Režisore: Dace Umbraško
13.00 Saldus novada Jaunlutriņu amatierteātra izrāde «Latviešu kāzas». Režisore: Sandra Medne
15.30 Talsu novada Balgales amatierteātra izrāde «Hronika». Režisors: Reinis Boters
18.00 Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde «Koridors». Režisors: Andris Bolmanis
21.30 Smiltenes novada Blomes amatierteātra izrāde «Austras grāmata». Režisore: Gita Skadiņa.

Amatierteātru izrāžu tiešraides turpināsies arī rītdien, 6. jūlijā no plkst. 13.00. Savukārt šovakar plkst. 20.00 skatītājiem ir iespēja tiešraidē vērot Dziesmu svētku vokālo ansambļu mūzikas koncertu «Laiku viju gredzenā».

Tiešraide no Latvijas amatierteātru izrādēm Dailes teātra Mazajā zālē skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #DzSv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu