«Ir kāds cilvēks, kam šī pavārgrāmata varbūt nenoderēs tik daudz kā citiem, jo viņš labi iztiek arī ar speķa pīrādziņiem un ikdienišķu cigāru. Tomēr šis ir cilvēks, kam esmu ļoti pateicīga par atbalstu, lai varētu iegūt savu izglītību un man būtu pamats darīt visu to, ko šobrīd daru,» savas grāmatas atvēršanas svētkos «Restorānā 3» teica Ance Anna Šternberga. «Varbūt tas viņam tāds rokas vēziens vien ir, taču man tas ir sākums manai karjerai un dzīvei.»
Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš finansiāli atbalsta Ances Annas Šternbergas mācības Naturopātiskās medicīnas koledžā (The College of Naturopathic medicine) Londonā. Tikai pateicoties viņa labvēlībai un Ances vēlmei iegūt zināšanas, Latvija sāk iepazīt naturopātiju – alternatīvās medicīnas sistēmu, kas, izmantojot dabas dziedinošo spēku, atbalsta ķermeņa spēju atveseļoties dabīgā veidā.
«Par Jūlija Krūmiņa dāsno palīdzību man jāpasakās arī savai vecmāmiņai Benitai, kura Jūliju pazīst jau sen. Jūlijs manai ģimenei ir ļoti tuvs cilvēks,» speciāli Tvnet.lv komentē Ance Anna Šternberga. «Vecmāmiņa bija aizlikusi vārdu, ka vēlos studēt Londonā, tāpēc pienāca reize, kad braucām ciemos pie Jūlija uz Baltezeru ar speķa pīrādziņiem, jo tie viņam ļoti garšo. Tā kā Jūlija mazmeita arī studēja Londonā, viņš bija uzaicinājis mūs ciemos aprunāties. Atceros, ka pats mācību temats tika apskatīts kā pēdējais – patiesībā Jūlijs vienkārši gribēja zināt, kā mums visiem klājas. Runājot par Londonu, Jūlijs ieminējās, ka ēdiens Londonā ir negaršīgs un viņa mazmeitai būs jāparūpējas, lai man ir, ko ēst, ko darīt un, lai es neapmaldos lielajā metropolē. Toreiz pēc tikšanās man palika silta sajūta par to, ka cilvēks ir ne tikai gatavs atbalstīt manas mācības Londonā, bet viņam arī patiešām rūp, lai man tur viss izdotos.»