Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Dzeguzīte» aicina uz jubilejas koncerta DVD atvēršanas svētkiem

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šo sestdien, 10. decembrī, bērnu vokālais ansamblis «Dzeguzīte» ar koncertu klubā «9. vilnis» prezentēs jaunumu – savu pirmo DVD, kurā būs iekļauts gan 29. februārī Dailes teātrī notikušais «Dzeguzītes lielkoncerts. Apsveikuma koncerts Raimondam Paulam», gan 30 minūšu gara filma par gatavošanos šim koncertam. Prezentācijas sākums – plkst.14.30.

«Atgādināšu, ka 29. februārī Dailes teātrī, sveicot Maestro Raimondu Paulu 80 gadu jubilejā, notika koncerts, kurā skanēja 35 gadu sadarbības laikā tapušās skaistākās un iemīļotākās dziesmas. Arī mums pašiem šis ir jubilejas gads, jo jau 45 gadus «Dzeguzīte» priecē klausītājus,» saka «Dzeguzītes» vadītāja Zigda Martinsone. Viņa uzsver, ka ar «Dzeguzītes» dziesmām ir uzaugušas vairākas paaudzes; tās klausījušies un līdzi dziedājuši vecāki, kas tagad paši audzina savus bērnus ar jaunākajām «Dzeguzītes» dziesmām fonā.

«Lielākajai daļai šo dziesmu mūzikas autors ir Raimonds Pauls, ar kuru sadarbība ansamblim ir jau 35 gadus. «Tāda «Dzeguzīte», kāda tā ir, izveidojusies, tikai pateicoties Raimondam Paulam. Ar Paulu sākām sadarboties, kad «Dzeguzītei» bija desmit gadu. Uzdrošinājos viņam piezvanīt un lūdzu, lai Maestro mums uz jubileju uzraksta dziesmu. Jānis Peters uzrakstīja vārdus, un tā ar «Dzegu meitenes un zēni» sākās mūsu sadarbība, kas vēl arvien turpinās,» stāsta «Dzeguzītes» ilggadīgā mākslinieciskā vadītāja Daila Martinsone.

Tā kā sadarbība ar Maestro ilgst jau 35 gadus, jubilejas koncerta programma tika veidota kā retrospekcija par ilgo sadarbības periodu, tāpēc atpazīstamas un sirdij tuvas dziesmas būs ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. Koncerta 1.daļā skanēja dziesmas no Leļļu teātra izrādēm «Brālītis un Karlsons», «Velniņi», «Pitons Pīts», «Kaķīša dzirnaviņas» u.c., turklāt koncertā ciemojās arī īstas lelles no šīm izrādēm. Savukārt koncerta otrajā daļā skanēja dziesmas no iemīļotajām dziesmu spēlēm «Meža gulbji», «Zaļā jumprava», «Nāc pie puikām», dziesmu cikliem «Pasaka par sniegu», «Brīnumpasaulīte», kā arī dažādas populāras dziesmas, kuras zina ikviens, piemēram, «Piena ceļš», «Anniņa vanniņā» u.c. Piebildīsim, ka Intara Rešetina režisētajā koncertā uzstājās ne tikai dažādu paaudžu «Dzeguzītes» dziedātāji, bet arī solisti Normunds Rutulis, Kristīne Prauliņa, Mārtiņš Ruskis u. c. Koncerta režisors ir Intars Rešetins, horeogrāfe Ieva Rudzīte.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu