Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šomase pēc koncerta Daugavpilī: Ko jūs esat izdarījuši valsts labā?

Sejas.lv
Šomase pēc koncerta Daugavpilī: Ko jūs esat izdarījuši valsts labā?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: sociālie tīkli

Dziedātāja Liene Šomase pēc koncerta Daugavpilī, kura laikā viņa dalījās pārdomās par valsti un rupji lamājās, publicējusi vairākus ierakstus sociālajā tīklā «Facebook», kurā kritikas paudējiem vaicā, ko viņi ir izdarījuši valsts labā.

«Ziniet, smieklīgi lasīt šos komentārus. Visi tik gudri ar komentēšanu, bet cik no jums visiem ir kaut ko izdarījuši savas dzimtenes labā? Ja visi klusēs, tad ātri vien šī Latvija būs citā nosaukumā. Es vairs nevaru uz šo visu murgu paskatīties. Ir cilvēki, kuri māk uzrakstīt: Tiešām? Kā viņai nav kauna, tas bija šausmīgi, utt. Ja mēs katrs turpināsim sēdēt malā, tad šis ir tikai sākums kam lielam. Un te neiet runa par, kā jūs sakāt, šampanieti vai kādu citu dzērienu. Bet par to, ka man rūp Latvija. Cilvēkiem ir jāatver acis. Ne vienmēr ar skaistām dzejām tas izdodas. Vismaz kādu laiku varēs padiskutēt un, ļoti gribētos domāt, arī katrs par savu stāju Latvijas labā,» teikts ierakstā.

Jau vēstīts, ka 27.novembrī plkst.17.00 Daugavpils Kultūras pilī notika koncerts «Rudens šlāgeris Daugavpilī». Tajā piedalījās arī dziedātāja Liene Šomase, kura dalījās pārdomās par valsti, kurā dzīvojam, kā arī rupji lamājās. Aculieciniekuprāt, dziedātāja izturējusies tā, kā mēdz izturēties nedaudz iereibis cilvēks.

Foto: sociālie tīkli

Koncertā piedalījās grupa «Roja», «Inga un Normunds», Liene Šomase, Tihovsku ģimene.

Kāda aculiecinieka iesūtītajā video redzams, ka Šomase uz skatuves stāsta, ka viņa ar prieku braucot uz Latgali, kā arī pauda kritiku par valsti. Viņa arī lietoja necenzētu leksiku.

Internetā pieejamā informācija liecina, ka biļetes maksāja no pieciem līdz septiņiem eiro.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu