Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: Instagram

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā populāru cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

Māksliniece Elita Patmalniece

Strādājam negułam💙👌#M6Materiāli māksliniekiem

A photo posted by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

Televīzijas seja Renārs Zeltiņš un grupas «Triānas parks» soliste Agnese Rakovska

Kopā ar @renarszeltins vadīsim @balsspavelnieks 2016 #ltv1! 💣💣💣 pieslēdzies 😱

A photo posted by Agnese Rakovska (@agnesekrap) on

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča

Dziedātāja Liera Štein

Dziedātājs Lauris Reiniks

Jābrauc pakaļ @dingija uz lidostu. / Gotta go pick up @dingija at LAX.

A photo posted by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Modes eksperte Santa Pīlēna

#paris🇫🇷

A photo posted by Santa Pilena (@kidsgazette) on

Basketbolists Kaspars Kambala

Skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate

Uzņēmēja Jeļena Ušakova

С частичкой @verashekhireva 😝😘😘😘😘😘😘

A photo posted by Jelena Ushakova (@jelenaushakova) on

Politiķis Edgars Jaunups

No @kim_riga pie mums

A photo posted by edgars jaunups (@jaunups) on

Dziedātāja Liene Greifāne

Have a great Monday everyone;) #vgik #institute #вгиковцы #вгик #москва #селфивлифте

A photo posted by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

Mūzikas producents Guntars Račs

#Nītaure #Latvija #Vidzeme #Latvia #Rudens #autumn

A photo posted by Guntars Racs (@guntarsracs) on

Dziedātājs Dons un grupas «Prāta vētra» solists Renārs Kaupers

Tepat ar Renāru👨🏼🕵🏼

A photo posted by Dons (@dons_lv) on

Dziedātāja Aija Andrejeva un grupas «Sound poets» solists Jānis Aišpurs

#700pasaulesbrīnumi Malaizijā! Draugi! Off līdz 9.novembrim! Jīīī hāāā! 🙋🐒🙏🏻

A photo posted by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on

Dziedātāja Aminata

#homegirl ☺️🙆🎶📱📲

A photo posted by AMINATA (@aminata_savadogo) on

Grupas «Gain fast» līderis Kaspars Zlidnis

#shadow #mensfashion #streetstyle #reeboklv #sportovisilv #riga

A photo posted by Kaspars Zlidnis (@kasparszlidnis) on

Modes blogere Līga Zemture

Taking 🐯 for a walk #NYC #KENZOxHM #HMLatvija

A photo posted by Liga Zemture (@ligazemture) on

Modele Karlīna Caune

Aktrise Vita Baļčunaite

Mēs ar Loti iepozējam. :) :)

A photo posted by Vita Baļčunaite (@vitabalcunaite) on

Dziedātāja Natālija Tumševica

Have a great weekend dear Friends! 🎉🎉🎉☀️☀️☀️

A photo posted by Nataly Tumsevica (@natalytumsevica) on

Modes ikona Maija Silova

Dziedātājs Markus Riva

🐶 Te ir sunīši un kaķīši, kas gaida Tavas mājas! Arī šis mazulis!

A photo posted by Markus Riva (@markusriva) on

Uzņēmēja Marika Ģederte

Ui, smaga! Šodien cīnamies par šo lielo balvu Porsche Riga Cup 201629646096

A photo posted by Marika Gederte (@marikagederte) on

Dziedātājs Roberto Meloni

Uz augšu