Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Par piesārņojumu organismā...

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Izdevniecība «Avots» laiž klajā nelielu, bet interesantu grāmatu, kura palīdzēs saprast, cik izmanīgi toksiskās vielas iezogas it kā nevainīgos, iespējams, pat par veselīgiem uzskatītos produktos.

Par to, ka organisms novirzījies no normas, liecina daudz tik sīku un mums tik ierastu pazīmju, ka esam iemācījušies tās izmanīgi ignorēt. Bet viss – arī slimības un hroniskas kaites – sākas ar maziem solīšiem. Ar stīvumu muskuļos un locītavās. Nogurumu. Sausu, jutīgu, kaprīzu ādu. Galvassāpēm. Un, jo ilgāk šīs ligas uztveram par «normālas» dzīves sastāvdaļu un remdinām sevi ar attiecīgo tableti, jo drīzāk mēs ieraugām slimību uzzeļam visā godībā. Un metamies papildināt personiskās aptieciņas krājumus. Skaidrs gan, ka šī metode nav iedarbīga, jo cilvēki slimo arvien vairāk.

Piesārņojums organismā nonāk ar pārtikas, ūdens un gaisa palīdzību. Šis izdevums palīdzēs saprast, cik izmanīgi toksiskās vielas iezogas it kā nevainīgos, iespējams, pat par veselīgiem uzskatītos produktos. Izzināsim, kā veikt gan vispārēju ķermeņa attīrīšanu, gan konkrētu orgānu atslogošanu – še piedāvātas dažādas metodes, sākot no sulu kūrēm, līdz specifisku augu un augļu pielietojumam. Neizpaliek arī informācija par tautas līdzekļiem un padziļinātas elpošanas sniegtajiem labumiem.

Foto: publicitātes

Īpaša uzmanība pievērsta arī sulu kūrēm un dažādu sulu iedarbību uz attiecīgajiem orgāniem, kā arī sulu sagatavošanas metodēm. Uzzināsim arī atšķirību starp karsta un auksta ūdens ietekmi uz organismu, kā arī minerālūdens specifiku.

Mīkstie vāki, 14x21cm, 108 lpp.

www.avotsabc.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu