Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jaunais Tarzāns Ziemeļamerikas kinoteātros startē 2. vietā

TVNET
Jaunais Tarzāns Ziemeļamerikas kinoteātros startē 2. vietā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Ziemeļamerikas kino topā trešo nedēļu pēc kārtas saimnieko kinostudiju «Disney» un «Pixar» animācijas filmas «Meklējot Nemo» turpinājums «Meklējot Doriju» (Finding Dory), ziņo ārvalstu prese. Tas nozīmē, ka nedēļas debitante - vērienīgā filma «The Legend of Tarzan» spiesta samierināties ar 2. vietu.

Nedēļas nogalē animācijas filma iekasējusi 50,5 miljonus dolāru, kopumā desmit dienās iekasējot vairāk nekā 300 miljonus.

Tāpat kā pirmajā filmā, arī šajā mīlīgo zivtiņu Dorisu, kura cieta no atmiņas traucējumiem, ierunājusi TV šovu zvaigzne Elena Dedženeresa (Ellen DeGeneres), bet Mārlinu – Alberts Brukss (Albert Brooks).

Līdz ar to «The Legend of Tarzan», kurā Tarzāna lomā filmējies populārā vampīru seriāla «True Blood» zvaigzne - zviedru izcelsmes aktieris Aleksandrs Skarsgārds (Alexander Skarsgard), bet viņa Džeina filmā ir jaunā austrāliešu aktrise Margo Robija (Margot Robbie), ar 45,5 miljoniem numur 2.

Anotācija: Ir pagājuši vairāki gadi, kopš vīrs, reiz zināms kā Tarzāns, pameta džungļus un sāka dzīvi Londonā kā Greistokas lords Džons Kleitons III kopā ar savu mīļoto sievu Džeinu. Vestminsteras parlaments uzaicina lordu kļūt par tirdzniecības misijas vadītāju Kongo. Viņš pat nenojauš, ka tiek izmantots kā bandinieks nāvējošā alkatības un atriebības shēmā, kuras autors ir beļģis, kapteinis Leons Roms. Tomēr Romam nav ne mazākās nojausmas, kāds spēks, kāds vīrs un kāda leģenda dodas viņa virzienā.

Ļaundara lomā austriešu aktieris Kristofs Valcs. Režisors - Deivids Jeitss (David Yates), kurš atbildīgs par «Harija Potera» filmām.

Atgādinām, ka Tarzāna tēls pirmo reizi parādījies amerikāņu rakstnieka Edgara Raisa Berouza grāmatās, no kurām pati pirmā tika izdota 1912. gadā. Pēdējo simts gadu laikā uzņemtas gandrīz 100 kino un televīzijas filmas par šo meža cilvēku.

Savukārt trillera «Tīrīšana» («The Purge») sērijas trešā filma «The Purge: Election Year» ar 34 miljoniem noslēdz top3.

Foto: publicitātes

Lielākā nedēļas neveiksme ir Stīvena Spīlberga piedzīvojumu filma visai ģimenei «LDM: Lielais draudzīgais milzis» («The BFG»). Filma iekasējusi vien 23,6 miljonus. Tās budžets 140 miljoni.

Spīlberga jaunākais veikums ir populārā bērnu un jauniešu rakstnieka Roalda Dāla darba ekranizējums. Režisoru šoreiz ir uzrunājis stāsts par bāreni Sofiju, kura ar Lielā draudzīgā milža palīdzību iepazīst krāšņu un noslēpumainu milžu pasauli. Šajā neparastajā ceļojumā desmitgadīgā Sofija noskaidro, ka draudzīgais un sirdsgudrais milzis ne tikai kolekcionē sapņus un ļauj tiem nonākt līdz bērniem visā pasaulē, bet arī spēj saglabāt sirsnību un iejūtību daudz lielāku, draudīgāku un apjukušāku milžu sabiedrībā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu