Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Notiks Dikļu pils mūzikas festivāls

TVNET
Notiks Dikļu pils mūzikas festivāls
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Sestdien, 2. jūlijā, jau no plkst. 16 līdz pat pusnaktij norisināsies ikgadējais Dikļu pils mūzikas festivāls - krāšņs mūzikas notikums ar Latvijas labāko izpildītāju piedalīšanos.

Tas ir pasākums ar īpašu aru, kurā nesteidzīgi baudīt lielisku mūziku burvīgā pils parka atmosfērā. Šogad blakus pašmāju mūziķiem uzstāsies īpaša viešņa – jaunās paaudzes blūza dīva Shanna Waterstown (ASV), kas festivāla noslēgumā kopā ar atraktīvajiem Latvian Blues Band puišiem atskaņos speciāli festivālam sagatavotu programmu. Uz festivāla skatuves kāps arī grupa «Zāle», «The Coco’nuts», Alise Joste, «DaGamba», Jolanta Gulbe Paškeviča un Deniss Paškevičs ar koncertprogrammu «Fly Love».

Senatnīgais parks piešķir mūzikai īpašu skanējumu, ko apmeklētāji varēs baudīt, laiski zvilnot pils šūpuļtīklos vai uz līdzpaņemtajiem plediem. Festivāla laikā darbosies vasaras terase un bufetes, viesiem tiks piedāvāti dažādi gardi ēdieni un dzērieni. Kā jau ierasts, būs iespējams iegādāties Valmiermuižas alus darītavas produkciju, bet vīnu pasniegsim tikai stikla glāzēs, jo labs vīns jābauda ar glanci.

Festivāla laikā apmeklētāji varēs doties nesteidzīgās pastaigās pa dabas parka takām, darboties brīvdabas gleznošanas studijā vai baudīt rāmā Dzirnavu dīķa ūdens šļakstus, dodoties izbraucienā ar laivu. Domājot par mazākajiem festivāla apmeklētājiem, organizatori būs sarūpējuši aizraujošas radošās darbnīcas un izklaides.

Mūzikas festivāla biļetes pieejamas Dikļu pilī un «Biļešu paradīzē». Cena 20 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja brīva.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu