Diskusijas locekļi spēja vienoties tikai par to, ka topošajai koncertzālei neatkarīgi no vietu skaita ir jābūt ar izcilu akustiku un nevainojamu skanējumu.
Izskanēja arī viedokļi, ka koncertzāļu būvniecība ir jāveic, iepriekš izvērtējot to no loģistikas un transporta viedokļa, lai to būtu iespējami ērti apmeklēt ārzemju viesiem, taču diskusijas noslēgumā Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietniece kultūrpolitikas jautājumos Dace Vilsone paskaidroja, ka šis jautājums ir jāskata ne no koncertzāles atrašanās vietas vai zāles ietilpības un arhitektūras kvalitātes viedokļa, bet gan no tā, kādā situācijā ir Kultūras ministrijas rīcībā esošais finansējums. Ir jāizvērtē finanšu situācija un risinājums ir jāmeklē atkarībā no tās, piebilda Vilsone un atzīmēja, ka šāda domu apmaiņa speciālistu vidū ir ļoti vērtīga.
Jau tika ziņots, ka šodien Rīgas arhitektu birojā norisinājās diskusija par jaunās akustiskās koncertzāles un konferenču centra turpmāko attīstību. Diskusijas laikā arhitekti, būvinženieri, plānotāji un mūzikas industrijas pārstāvji iepazinās ar vairākām iespējamām koncertzāles projekta idejām.
Diskusijā piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētbūvniecības fakultātes Arhitektūras vēstures un teorijas katedras vadītājs Jānis Krastiņš, arhitekts, «Rīgas koncertzāles» projekta uz AB dambja autors Andis Sīlis, arhitekts un plānotājs, Latvijas Arhitektūras 2016. gada balvas žūrijas loceklis Uģis Kaugurs, sociālantropologs Viesturs Celmiņš, kā arī Latvijas Pasākumu producentu asociācijas pārstāvis Gints Putniņš, Kultūras ministrijas pārstāvji Dace Vilsone un Jānis Dripe un Rīgas pilsētas arhitekta biroja direktors, Rīgas pilsētas arhitekts Gvido Princis.