Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Izdota grāmata, kurā apkopoti Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Mansards

19. maijā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) konferenču zālē tika atklāta Kārļa Ozola grāmata «Panākumi dzīvē un biznesā. Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi», kurā pirmo reizi Latvijas vēsturē apkopoti Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi, informē izdevniecība «Mansards».

Pasākumu atklāja LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, kurš sveica pasākuma viesus vēsturiskajā namā, kur jau kopš 20. gs. 30. gadiem pulcējas uzņēmēji, lai lemtu par tautsaimniecībai svarīgiem jautājumiem. J. Endziņš uzsvēra, ka «sabiedrībā valda stereotips, ka uzņēmējs ir negodīgs, bet reti kurš izprot sistēmu, ka valsts pārvalde tiek apmaksāta no uzņēmēju nopelnītā. Grāmata, kurā apkopoti 100 veiksmīgāko uzņēmēju un vadītāju padomi, varētu šo stereotipu mainīt. Tā domāta uzņēmējiem, jo viņiem lielākā autoritāte ir otrs uzņēmējs, un, cerams, šo grāmatu izlasīs arī tie, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību vai realizēt savas ieceres jebkurā dzīves jomā».

Apgāda «Mansards» vadītājs Jānis Oga sacīja, ka grāmata ir uzņēmēju dāvana Latvijas Republikas gaidāmajā simtgadē un apliecina uzņēmēju vīziju par labāku Latviju. Izdevējs aicināja šo grāmatu dāvināt skolu un augstskolu absolventiem kā iedrošinājumu jauniešiem kļūt par uzņēmējiem un izvēlēties neaizbraukt no Latvijas.

Foto: Mansards

Kā grāmatas priekšvārdā uzsver Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, «grāmata «Panākumi dzīvē un biznesā. Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi» iemieso divas būtiskas vērtības. Tā lasītājam atklāj mūsu valsts uzņēmēju un vadītāju spilgtās personības un vien laikus sniedz vienreizīgu iespēju saņemt viņu padomus kodolīgas un vērtīgas veiksmes atslēgas, kas kalpojušas par pamatu ceļā uz panākumiem».

Grāmatā ar saviem vērtīgākajiem dzīves un biznesa padomiem dalās 100 mūsdienu Latvijas profesionāļi, pārstāvot dažādas nozares – rūpniecību, tirdzniecību, lauksaimniecību, kultūru u. c. – un vairākas paaudzes, no vidusskolēniem līdz pieredzējušiem uzņēmējiem. Viņu vidū SIA «Latvijas Mobilais Telefons» prezidents Juris Binde, uzņēmējs Vilis Vītols, AS «Olainfarm» padomes locekle Gunta Veismane, AS «LIDO» īpašnieks Gunārs Ķirsons, maizes ceptuves «Lāči» saimnieks Normunds Skauģis, izglītības programmas «Iespējamā misija» valdes priekšsēdētāja Ingrīda Blūma, «Andele Mandele» vadītāja Līva Jaunozola, biedrības «Ascendum» valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce, SIA «Pure Chocolate» līdzīpašnieks Pēteris Žimants, Valmiermuižas alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis, SIA «McCann Worldgroup Latvia» valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Ainārs Ščipčinskis, IT jomas uzņēmumu «SKATSKAT & Giraffe360» dibinātājs Mikus Opelts, «MILZU!» saimnieks Enno Ence, uzņēmēja Aiva Vīksna, grāmatas «Latvietes Karma» autore Inta Blūma un daudzi citi. Daudzi no viņiem bija pagodinājuši grāmatas atvēršanas pasākumu.

Grāmatas autors Kārlis Ozols saka: «

Efektīvākais veids, kā gūt izcilus panākumus dzīvē un biznesā, ir mācīties no profesionāļiem, kuriem jau ir ievērojami sasniegumi.

Grāmatā mūsdienu Latvijas uzņēmēji un vadītāji iepazīstina ar savu pieredzi veiksmīgas karjeras izveidē, uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstīšanā, kā arī sniedz vērtīgākos padomus darbības principiem, dzīves un darba balansam, ētikai un savstarpējām attiecībām. Grāmata caur nobriedušu un veiksmīgu personību dzīves pieredzes prizmu sniedz ieskatu vispārīgās cilvēciskās vērtībās, kas palīdzēs jebkuram personības izaugsmē.»

Grāmatu kā dāvanu absolventiem izlaidumā jau izvēlējušās daudzas vidējās un augstākās izglītības iestādes visā Latvijā, tādējādi iedvesmojot meklēt karjeras un lieliskas biznesa iespējas šeit pat Latvijā.

Kārlis Ozols (Sīmanis) ir arī grāmatas «Kā gūt panākumus Latvijā» (2015) autors. Profesionālās karjeras laikā piedalījies vairāk nekā 200 grāmatu izdošanā, strādājis mediju monitoringa un pārdošanas apmācību nozarēs, sniedz konsultācijas grāmatu izdošanā.

Grāmatas pirmais laidiens ir gandrīz izpārdots un ar mecenātu un izglītības iestāžu atbalstu nonāks vidusskolas, tehnikumu un augstskolu absolventu rokās. Ierobežots grāmatu skaits no 20. maija pieejams www.apgadsmansards.lv un grāmatu un kultūrpreču mājā «NicePlace Mansards» Kr. Barona ielā 21a, Rīgā. Nākamnedēļ grāmatas otrais laidiens būs pieejams Latvijas grāmatnīcās. Grāmatas elektroniskā versija pieejama vietnēs «las.am» un «Fabula».

www.apgadsmansards.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu