Cabaret «La Luna» - vēl kaislīgāk, vēl ēteriskāk...

CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

«Kā zinām, pilnmēness ar cilvēkiem dara trakas lietas, tāpēc šogad izrāde būs emocionālāka un ēteriskāka nekā iepriekšējos gadus. Pilnmēness gaisma ir skaista, kas aicina tā vien otram pieskarties...» par jauno «Cabaret» izrādi runā izrādes idejas autors, režisors Viktors Runtulis. Vakar TVNET bija iespēja par šo skaistumu pārliecināties...

Decembrī koncertzālē Palladium Riga sezonu sāks jaunais koncertiestudējums «La Luna». Jāatzīst, ka uz decembri jau visas biļetes izpārdotas, kas nozīmē, ka skatītāji šo koncertšovu patiešām gaida ik gadu. Organizētāji sola, ka janvārī būs iespēja šo skaistumu vēl redzēt pāris papildizrādēs - tā ka medījiet iespēju!

Pie jaunā projekta šogad strādā ap 50 cilvēku liela mākslinieciskā un tehniskā personāla komanda,

kas visi kopā veido notikumu, kurš vakar sagaidīja savu iznācienu. Izrādē piedalījās jau iepazītie «Cabaret» varoņi, kā arī jaunas zvaigznes. Kā vienmēr, uzstāsies Aija Vītoliņa (izrādē Žustīne) un Elza Rozentāle Natha (Elza).

Aija Vītoliņa un Elza Rozentāle Natha
Aija Vītoliņa un Elza Rozentāle Natha Foto: Edgars Kalmēns TVNET

«Cabaret» komandā ir arī daudzi jauni mākslinieki, kurus šogad bija patiešām interesanti vērot šova virpulī. Mūziķis Ralfs Eilands (Rafaēls), kura pozitīvisms un jauneklīgais skats uz dzīvi bija kā košs kontrasts pārējiem izpildītājiem un seksapīlajiem dejotājiem.

Ralfu nevar - nemaz nedrīkst salīdzināt ar iepriekšējo gadu izpildītājiem

(Dons, Intars Busulis), jo tas ir kas pavisam cits, jauna paaudze, jauna harisma - jauns «Cabaret» princis! Īpaši skatītājus iedvesmoja Farela Viljamsa pozitīvisma himna «Happy» Ralfa izpildījumā.

Ralfs Eilands Rafaēla lomā
Ralfs Eilands Rafaēla lomā Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Otrs jaunums un lielākais pārsteigums bija sabiedrībā pazīstamās exgrupas «MODO» solists Jānis Bukums jeb Johnny Bī. Pamatīgumam un skarbumam, kas tā piestāv

Johnny Bī, šovā tika mests arī izaicinājums - nodziedāt arī kādu smeldzīgu mīlas balādi

klavieru pavadījumā. Kā tas izdevās? Miniet paši...

Johnny Bī
Johnny Bī Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Visvairāk pietrūka ikgadējā dziedātāja no Igaunijas Erki Otsmana devuma šovam, tomēr to veiksmīgi aizstāja jauns viesis no ārzemēm - iluzionists no Francijas Jyoti. Iluzionista - joga lokanība perfekti saderēja kopā ar stikla bumbām, kuras iluzionists dancināja pēc savas vēlmes.

Eksotika, mistika, enerģija...
Iluzionists no Francijas Jyoti
Iluzionists no Francijas Jyoti Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Koncertiestudējumu vadīja stāvizrāžu meistars Jānis Skutelis. Spriežot pēc publikas ovācijām, «Cabaret» vairs nespēj dzīvot bez Lumjēra personāža, tāpat kā bez visiem mīmiem, kuru tipāži ir perfekti atstrādāti. Starp citu, arī šai komandai ir jauns kolēģis - improvizācijas aktieris, šova «Ciemos» vadītājs Kozmens jeb īstajā vārdā Mārtiņš Kozlovskis.

Kozmens un Jānis Skutelis
Kozmens un Jānis Skutelis Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Un, protams, grēks ir nepieminēt lielisko orķestri (izrādes orķestris – Mārcis Auziņš (ģitāra), Kristaps Vanadziņš (taustiņi), Toms Poišs (bass), Rūdolfs Dankfelds (sitamie instrumenti), Māris Jēkabsons (saksofons), Normunds Katajs Paeglis (trompete), Artis Greckis (trombons), Matīss Runtulis (DJ)) un kaislīgos dejotājus (Madara Makovska, Olga Spridzāne, Elīna Lutce, Ieva Ozoliņa, Vita Bekmane, Jūlija Kobceva, Simona Borovika, Dmitrijs Gaitjukevičs, Gints Dancītis, Avikk Parkour, Andrejs Filipovs), kurus meistarīgi bija sagatavojuši vairāki horeogrāfi (Dmitrijs Gaitjukevičs, Ilze Zīriņa, Elīna Lutce, Avikk Parkour, Olga Žitluhina).

Īpašas uzslavas kostīmu māksliniecei Inesei Ozolai, kura speciāli «La Luna» radījusi kolekciju. Tērpi, kuru elegance un seksapīls lika aizrauties elpai, tika pakļauti arī nopietnam izturības testam - dejotāju kustībām. Viss izturēja, tā ka

var apstiprināt - «Amoralle» tērpi ir ne vien skaisti, bet arī piemēroti kaislīgām rotaļām!
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

«La Luna» komanda savā darbā šogad vēlas parādīt to, ka pilnmēnesim nav tikai šī – tumšā seja -, bet tas ir laiks, piepildīts ar maģisku un noslēpumainu noskaņu.

Tas ir vislabvēlīgākais laiks, kad atraisīt seksuālo enerģiju, nodoties mīlas priekiem, un laiks, kad sekot savai iedvesmai,

atvērt jauno ideju krātuves. Tas ir laiks, kad spēcīgo vibrāciju ietekmē paaugstinās dzīvības procesi un mums ir iespēja gūt papildu enerģiju, dzīvības spēku uzplaukumu, vēsta «Cabaret» autori.

«La Luna» aicinās jūs noslēpumainā nakts pastaigā, izjust mēness elpu, mēness ritmu, tās vibrācijas, kas patīkami satrauc un liek vilkiem gaudot, slavinot mēness pilno apaļumu...

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu