Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Slavenību ielenkumā Jūlija Dmitrenko prezentē savu pirmo personālizstādi «Hollywood in Latvia»

Slavenību ielenkumā Jūlija Dmitrenko prezentē savu pirmo personālizstādi «Hollywood in Latvia»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Nauris Garkaklis

14.aprīlī mājīgajā Rīgas restorānā «Majestic» tika atklāta fotogrāfes Jūlijas Dmitrenko, jeb JD Photography pirmā personālizstāde «Hollywood in Latvia». Izstādi apmeklēt steidza viesi ievērojot pasākuma ģērbšanās stilu - filmu zvaigznes.

«Hollywood in Latvia» apkopo 12 fotogrāfijas, kurās pozē sabiedrībā zināmas personas, pārtapušas par kādu no visiem zināmu filmu tēliem. Tēlus fotogrāfe katrai zvaigznei piemeklēja īpaši rūpīgi, lai izceltu kādu no zvaigžņu īpašībām, līdzībām.

Filmu tēlos iejutās - dziedātājs Roberto Meloni, aktrise Elīna Dzelme, aktrise Madara Botmane, aktieris Andris Bulis, aktieris Rihards Lepers, dziedātāja Samanta Tīna, mākslinieks Kašers, uzņēmēja Svetlana Leva, skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, uzņēmēja Marika Ģederte, modele Agness Landau, kā arī rakstniece Kristīne Teilāne.

Fotogrāfe Julija Dmitrienko ar fotografēšanu nodarbojas jau no 15 gadu vecuma, māksliniece iesaistās dažādos projektos un labprāt fotografē modes foto.

Izstādi atklāja jaunās talantīgās dziedātājas Sandijas Vīgantes dziedājums, kura ar savu balsi radīja emocionālu baudījumu ikvienam. Viesi baudīja restorāna «Majestic» sagādātās uzkodas un dzērienus radot sev lielisku vakara noskaņu.

Vakara vadītājas ādā iejutās uzņēmēja Kristīne Lindenblate, kura iepazīstināja izstādes apmeklētājus ar pašu fotogrāfi, izrādīja darbus un uzdeva jautājumus fotosesijā redzamajiem modeļiem, par viņu tēliem. Neizpalika arī dažādi stāsti par kurioziem foto sesiju laikā, kuri lika pasmaidīt ikvienam vakara viesim.

Zvaigznes, kuras iejutās modeļu ādā izstādes dienā pirmo reizi apskatīja savu foto sesiju augļus un bija sajūsmā par redzēto, kā nekā vairums no slavenībām piedzīvoja neticamas pārvērtības parādot sevi neierastā ampluā.

Vakara neoficiālajā daļā pasākuma apmeklētājus ar dziesmām no kino filmām izklaidēja DJ Milēna, kura ikvienam lika justies kā zvaigznei un atcerēties dažādus momentus no filmām.

Viesi izstādi apmeklēja atbilstoši pasākuma ģērbšanās stilam, ja vairums saģērbās vienkārši skaistās kleitās un uzvalkos, tad dziedātāja Jenny May izcēlās ar izdomu, sieviete kopā ar draugiem ieradās vampīru tēlos un ar savām sarkanajām acīm biedēja nevienu vien apmeklētāju.

Vakara gaitā viesi gan dejoja, gan izteica komplimentus fotogrāfei un jau veica pierakstus uz fotosesijām.

Tāpat atsevišķā telpā bija iespēja apskatīt fotogrāfijas no dažādām Jūlijas foto sesijām, kur modeļu ādās iejutās gan sabiedrībā zināmas personas, gan profesionālas modeles.

Fotogrāfijas Jūlija bija izvietojusi uz aukliņām, piestiprinot tās ar maziem knaģīšiem, tādā veidā radot foto laboratorijas iespaidu, kuru paspilgtināja restorāna telpas pieklusinātais apgaismojums.

Viesi izstādi apskatīja vairakkārt, jo nespēja izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju. Ikvienam interesentam ir iespēja doties uz restorānu «Diwalli» un līdz 29.aprīlim aplūkot Jūlijas Dmitrenko fotografijas klātienē.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu