Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

ASV topā «Stulbs un vēl stulbāks» turpinājums

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Ziemeļamerikas kinoteātros veiksmīgs starts padevies leģendārās komēdijas «Stulbs un vēl stulbāks» («Dumb and dumber») turpinājumam «Stulbs un vēl stulbāks 2» («Dumb and dumber to»), kur darbība risinās mūsdienās. Džims Kerijs (Jim Carrey) un viņa kolēģis Džefs Danielss (Jeff Daniels) atkal tēlo ne pārāk gudros, ne pārāk smalkos un pavisam neintelektuālos tipus Loidu un Hariju.

Nedēļas griezumā iekasēti 38 miljoni, un tas pārspēj pat vispārdrošākās prognozes.

Divdesmit gadu laikā Loida un Harija dzīvē notikušas pārmaiņas. Loids gadiem izlicies par psihiski slimu, cietpauris Harijs bijis sajūsmā par drauga āzēšanos, un viņi ar divkāršu sparu metušies jaunās aušībās. Draugi dodas Harija meitas meklējumos. Nolaidīgais tētis tikai tagad uzzina, ka viņam ir meita. Harijam un Loidam ir pamatots iemesls uzmeklēt pazudušo mantinieci (nē, Harijā nav modušās tēva jūtas). Ieraudzījis meitenes fotogrāfiju, Loids tūlīt iemīlas, turklāt viņiem steidzami vajadzīga niere pārstādīšanai. Tas ir vērā ņemams pamats vēl vienam neprātīgam ceļojumam.

Brāļi Farelli, kas ir arī pirmās komēdijas režisori, filmā «Stulbs un vēl stulbāks 2», odā muļķībai, iekļāvuši atmiņas par Loida un Harija dižajiem pagātnes piedzīvojumiem. Atceraties aklo zēnu? Viņš spēja līdz asarām aizkustināt kuru katru, tikai ne Loidu, kas pārdeva viņam beigtu papagaili. Atceraties automobili suni, stulbās frizūras, oranžo un zilo kostīmu un precīzo Loida rokas kustību, kad viņš iesmidzināja mutē atsvaidzinātāju pirms flirta ar sievietēm? Atkal būs redzami divu kulta pamuļķu ikdienas sīkumi, taču tikai tādēļ, lai modinātu jaukas atmiņas. Pēc 20 gadiem Loids un Harijs kļuvuši par nobriedušiem mūsdienu vīriešiem, bet no dabas dotās muļķības tā arī nav tikuši vaļā. Nepavisam.

Filmu Latvijas kinoteātros demonstrēs no 9. janvāra.

Tālu neatpaliek «Walt Disney Animation Studios» jaunā 3D animācijas filma «Big Hero 6», kurā galvenais varonis ir 14 gadus vecs izgudrotājs Hiro Hamada un robots «Baymax». Šoreiz iekasēti 36 miljoni, un tas ir tikai nepilnu 40% kritums attiecībā pret iepriekšējo nedēļu. Kopsummā jau vairāk nekā 100 miljoni.

Laba nedēļas nogale ir padevusies arī studiju «Warner Bros.» un «Paramount» paspārnē tapušajai filmai «Starp zvaigznēm» («Interstellar»). Iekasēti 29,2 miljoni, bet kopējie ieņēmumi globālā mērogā nu jau pamazām tuvojas 300 miljoniem.

Foto: publicitātes

Zinātniskās fantastikas filmu «Starp zvaigznēm» uzņēmis filmu «Pirmsākums» («Inception»), «Memento», «Ilūzija» («The Prestige») un «Tumšā bruņinieka» («The Dark Knight») triloģijas autors Kristofers Nolans. Filmas darbība risinās tuvā nākotnē. Zemes resursi ir teju izsmelti - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.

Filma no 7. novembra skatāma arī Latvijas kinoteātros.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu